Канал СТБ підпав під критику через некоректний слоган для прем’єри шоу “Вагітна у 16”: “На зло батькам”

Та іноді в кожній компанії стається щось не заплановане. Спочатку на життя каналу дуже сильно вплинула війна. Тому тривалий час СТБ, як й інші канали, так би мовити, тривоги жалобу. Тобто не було жодного контенту крім військового та новин. А згодом канали об’єдналися і зробили “Єдиний марафон новин”.

Та життя все ж таки рухається вперед, як би важко нам зараз не жилося у воєнні часи. Тому, канал прийняв рішення запускати в ефір програми, які було відзнято до війни. Наприклад, зовсім нещодавно завершився останній сезон “Холостяка”, який подарував каналу шалені рейтинги, в принципі, як завжди.

Шоу Вагітна у 16

Тому що люди хочуть відволікатися від жаху, що коїться навколо. Інколи необхідно просто сісти перед телевізором та розвантажити мозок за допомогою якоїсь цікавої передачі чи фільму. А саме емоційне розвантаження і є головною задачею телебачення.

Тому, керівництвом каналу було вирішено запускати улюблене та корисне шоу “Вагітна у 16”. По-перше, воно має великий соціальний сенс. Оскільки такі ситуації траплялися до війни, трапляються зараз, і будуть існувати й після. Тому, чому б не підтримати дівчат, які опинилися у складному становищі.

Та все було б добре, якби не новий анонс, який має двоякий сенс, а звучить він так:

“Завагітніти у п’ятнадцять на зло батькам. Народжувати у прямому ефірі соцмереж заради підписників. Чи від шкільного вчителя?”

Вагітна у 16

Ну погодьтеся, сенс не відразу читається. Та саме через неоднозначність він набув розголосу й будо прийнято рішення перенести прем’єру, оскільки наразі люди дуже чутливі до будь-якого контенту та неакуратного слова.

Схожі новини