Підвищення пенсій в Україні 2023: кому у березні додадуть від 700 до 1500 гривень до щомісячних виплат

Щороку в Україні відбувається процес перерахування пенсій. Це пов'язано зі зміною щорічного бюджету та залежить від багатьох факторів. Саме тому, комусь пенсії підвищують, а у когось вона залишається такою, як і була.

Попри війну в країні про пенсіонерів та їх потреби ніхто не забуває, бо зараз кожен працює на своєму фронті. Та намагається зробити свою справу гідно. Тож, перегляд та перерахування пенсійних виплат відбудеться і в такий важкий період.

Яка пенсія чекає на вкраїнців у березні 2023

Щоправда, не кожен український пенсіонер може розраховувати на підвищення щомісячних виплат. І це також можна легко пояснити, оскільки є певні списки пенсіонерів, які розділяють їх на рідні категорії:

  • За професією
  • За стажем
  • За соціальним статусом
  • За давність прибавок до пенсійних виплат
  • За групою інвалідності

Це основні списки, якими керуються спеціалісти при ухваленні надбавок. Цей процес доволі складний, оскільки важливо все ретельно перевірити та не помилитися. А також врахувати всі попередні надбавки та їх останню дату.

Яка пенсія чекає українців у березні 2023

Тож, цього року деякі групи пенсіонерів зможуть відчути себе трохи вільнішими у плані фінансів. Одним додадуть 700 гривень, а іншим 1500, все залежить від категорії, в якій ви перебуваєте.

Поки що влада не дала чіткої відповіді, хто саме може очікувати на радісну звістку. Проте підвищення точно відбудеться, адже цей процес вже в роботі та до кінця лютого влада вирішить, кому варто підняти рівень пенсії у березні 2023 року.

Яка пенсія чекає українців у березні 2023

Нині відомо лише те, що перерахунок не торкнеться українців, які мали невеликі зарплати чи накопичили маленький стаж. Під час перерахування підвищується лише розрахунковий розмір виплати. Тобто всі можливі надбавки за стаж і вік не враховуються. Такі правила діють для пенсіонерів, і дати плюс до пенсії всім одночасно, на жаль, неможливо.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі