Фанати Маркл обурені. Кейт Міддлтон звинуватили у невдачах Меган і Гаррі

Обурені фанати герцога і герцогині Сассекських звинуватили герцогиню Кембріджську у негречному ставленні до швагра і невістки. Чи справді це так?

Пристрасті розгорілися на сторінці Kensington Royal в Twitter під відео, на якому принцеса Кейт розмовляє з ветеранами напередодні відзначення Дня ветеранів.

Саме відео не викликало занепокоєння, але у шанувальників Меган і Гаррі були претензії щодо ігнорування прохання Гарі покласти вінок від нього у День пам’яті, як ветерана.

Річ у тім, що відмовившись від виконання обов’язків молодших членів королівської родини, герцоги  втратили й можливість бувати на офіційних заходах, які проводяться. У цьому їм відмовила адміністрація королеви Єлизавети.

Минулої неділі Гаррі і Меган побували на Національному кладовищі у Лос-Анджелесі, де поклали  вінок з написом «Всім, хто служив і служить. Дякую” до меморіального обеліска тим, хто загинув за свою батьківщину.

Цей вчинок преса прокоментувала як “приватний візит” особами, близькими до королівської родини.

Шанувальників Меган і Гаррі обурила відмова і вони звинуватили герцогиню Кембріджську в образах, які, можливо, довелося пережити їхнім кумирам.

«У твоїй родині є ветеран, і ти навіть не можеш покласти вінок від його імені», – говорить один з коментарів.

«Принц Гаррі – ветеран, і ви віддаєте перевагу ігнорувати його і бентежити його», – додали обурені коментатори.

Дісталося Кейт Міддлтон і за Меган Маркл. Зокрема, герцогині Кембриджській пригадали й те, що та не запросила Меган і Гаррі на свій день народження в січні 2020.

«Не можу дивитися на цю неї так само після того, як вона знехтувала Меган на останньому великому сімейному заході. Дівчата так один з одним не роблять! », – написала обурена читачка в Twitter.

Втім, можливо це було спричинено відходом герцогів Сассекських з королівської сім’ї .

Схожі статті