Живуть в бідності? Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова зізналася, що у них немає коштів на власне житло

Так, на своїй сторінці в Instagram Катерина часто ділиться своїм життям. Шанувальники люблять ставити питання жінці, а та чесно на них відповідає. Нагадаємо, що вчора зірка продала свій автомобіль, з яким тяжко не хотіла прощатися.

Тому, підписників зацікавило, чи планує зіркове подружжя після покупки нової машини придбати й власне житло. Репяхова зізналася, що до обміряного спільного, сімейного гніздечка вони ще дуже далеко.

“Поки ми дуже далеко від можливості мати власне житло(таке як хочемо). І машину я частково беру в кредит”, – розповіла Катерина.

Катерина Репяхова поділилася, чому не купують власне житло
Катерина Репяхова поділилася, чому не купують власне житло

В кожного свої потреби. Коли здається, що людина добре заробляє, в неї теж можуть бути фінансові труднощі.

Покупку нового авто заплановано на кінець березня. Катерина вже заспокоїлася після продажу її “крихітки”, але зізналася, що розставатися було дуже важко. Найкращі моменти із сімейного життя були пов’язані саме з цим автомобілем. До нового власника машина поїхала у Дрогобич.

Нагадаємо, що у 2020 році Віктор Павлік узаконив шлюб з Катериною Репяховою. Дівчині 28 років, а чоловіку 57, проте це не заважає парі показувати своє справжнє кохання та демонструвати щасливе подружнє життя.

Спочатку зробили це таємно. Одружилися в травні, але публіці наважилися повідомити 10 червня. Виховують сина Михайла. Живуть в Україні й продовжують працювати та розвиватися разом.

Схожі новини