Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан ошелешила Заливако новиною про поповнення: “Мій статус змінився”

Анна Богдан завоювала любов українців завдяки своїй участі у романтичному шоу "Холостяк". Аня прийшла на 11-й сезон з великою надією знайти своє кохання. Так і вийшло.

На проєкті дівчині спочатку було складно розкритися наповну. Вона майже ні з ким з дівчат не спілкувалась та не надто відвертою була з Михайлом. Це абсолютно нормально, адже кожній учасниці треба різна кількість часу для адаптації у такому новому колективі. До того ж Аня не мала за мету побудувати з кимось дружні стосунки.

Анна Богдан

Історія кохання Заливако та Богдан була цікавою та навіть трохи несподіваною. Бо інтерес у чоловіка прокинувся в той момент, коли Аня захворіла після їх першого індивідуального побачення. Тоді Міша дуже засумував за Анною та влаштував їй вечерю онлайн.

А ось згодом їхні стосунки почали розвиватися та набирати обертів. І так справа дійшла до фінального вибору, коли Михайло віддав своє серце та обручку Богдан. Після шоу вони одразу з’їхались та почали будувати свій побут разом. Звісно, не все давалося легко, але це все життєві моменти.

У пари було багато мандрів, спільних прогулянок, пригод та навіть виступ на “Танцях з зірками”. Але влітку 2022 року Аня і Міша розійшлися. Це сталося дуже спокійно та взаємно. Тож, зараз кожен живе своїм життям.

Так, днями, Анна виклала пост, де розповіла про те, що в її родині відбулися великі зміни.

“Сьогодні дня мене надзвичайний день! Щасливий, особливий, де наша родина стала більше, а мій статус змінився. Мене переповнюють емоції, все розкажу, але трішки пізніше” – заінтригувала Анна.

Імовірніший за все, у дівчини народився полемічний, адже саме цю версію люди пишуть у коментарях. Але що саме сталося, дізнаємося пізніше від самої Ані.

Схожі статті