Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт офіційно безробітній: не найкращий варіант для топ-зірки Мішиної

Так, на своїй сторінці в Instagram Олександр Еллерт поділився новиною, що офіційно звільнився з роботи. На відео чоловік писав заяву від руки, де зазначив, що ніколи цього не робив. Нагадаємо, що працював сценаристом в “Студії Квартал-95”.

“Ну що, 1 березня 2023-го року я офіційно безробітний. Ставлю підпис працівника, напишу від руки заяву і все. Напрацювався, написався”, – поділився Олександр Еллерт.

Олександр Еллерт розповів, що звільнився з роботи

Також він зазначив, що це була єдина робота, де він працював офіційно, тому як заповнювати такого роду документів не знає.

“Якщо хтось запитає, де я був 8 років, то працював у Кварталі”, – розповідає Еллерт.

Сторіз Олександра Еллерта

Сценаристу досить сумно звільнятися, але треба продовжувати жити, творити, розвиватися та йти далі. Ексклюзивно для підписників показав архівні світлини з роботи у Кварталі.

Нагадаємо, що свою аудиторію прихильників здобув завдяки перемозі в проєкті “Холостячка”. Ксенія Мішина послухала тільки своє серце і зробила вибір на користь сценариста. Така романтична історія кохання після шоу тривала близько року.

У липні 2021 року Ксенія Мішина заявила, що вони офіційно не разом. Причиною цьому стали постійна зайнятість акторки та ревнощі зі сторони Олександра.

Чоловік довго намагався повернутися свою кохану, але Ксюша не хоче знову опинитися в таких відносинах.

Зараз Олександр Еллерт знаходиться за кордоном в США. Активно веде свій блог в Instagram, де ділиться різними світлинами та етапами свого життя.

Популярне зараз

Схожі новини