Григорій Решетнік розповів правду про подружнє життя, яке в Інстаграмі виглядає ідеальним: “Це випробування”

Григорій закохався у Христину ще у студентські роки, тоді вони були молоді та дуже романтичні, і Гріша вирішив, що саме ця дівчина стане його дружиною. Так і сталося, і вже 12 років ця пара разом. Вони виховують трьох чудових синів і планують ще народити доньку, але це вже буде після закінчення війни.

Родина Решетнік

Оскільки під час війни люди дуже багато розлучаються, пари розходяться, і причини у кожного свої. Тому, стосунки Христини та Григорія ще більше вважаються ідеальними, але вони зовсім не ідеальні, це просто робота двох людей, які люблять один одного та хочуть зберегти свою родину. І Григорій відверто про це каже

“Війна –  це шалене випробування. У нас бувають моменти, коли емоційно складно, інколи переходимо на підвищені тони, можемо з’ясовувати стосунки, а тут діти, тому ми маємо заспокоїтися та припинити сварки” – розповів Григорій.

Також Решетнік сказав, що його дружина дуже емоційна і вона може дуже швидко загорітися, але швидко й заспокоюється, тому іноді буває складно. Також, є моменти які досі не влаштовують їх в партнері. Наприклад Гріша не любить, що його кохана не завжди пунктуальна, а її бентежать деякі звички чоловіка. Але вони борються з цими проявами негативу і намагаються знайти компроміси. Оскільки обидва кохають один одного так, як і раніше і хочуть зберегти свою родину.

Григорій та Христина Решентнік

Тому, не буває ідеальних стосунків, навіть ті картинки, які ми бачимо перед собою не є дійсними, тому що вдома, за закритими дверима все геть інше. Не все так прекрасно, це варто розуміти та працювати над собою та своїми стосунками.

Схожі новини