Зірка “Світського життя” Катя Осадча досягла бажаного і покинула Україну: де та з ким зараз знаходиться

Зіркова ведуча 1+1 та дружина Юрія Горбунова Катерина Осадча зараз знаходиться за кордоном. Що про це відомо? Яка ціль візиту? Читайте в нашому матеріалі.

Так, на своїй сторінці в Instagram Катя Осадча поділилася новою сторіз. Як виявилося, зірка знаходиться за кордоном, в Афінах. На світлині жінка постала у легенькому весняному образі, а саме в білій блузі та накинула звичайну чорну куртку.

“В Афінах весна”, – зазначила Осадча.

Сторіз Катерини Осадчої

Ціль візиту дуже важлива. Разом з артистами Олександром Пономарьовим, Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим влаштовують благодійний захід на підтримку Україні.

Багато прихильників вважали, що Катерина перебуває за кордоном сама, адже у своєму Instagram з чоловіком Юрієм Горбуновим не з’являється. Проте, судячи з усього, зіркове подружжя в поїздці знаходяться разом.

Нагадаємо, що свій шлюб узаконили у 2017 році. Виховують двох спільних дітей: Івана, якому виповнилося 6 років та Данила, якому рік. Подружжя продовжують жити в Україні та будувати своє подальше майбутнє вдома.

Активно працюють на благо країни, збирають кошти на ЗСУ та всім людям, які залишилися без домівок та потребують допомоги.

Катерина Осадча є автором соціального проєкту, який виходить на 1+1 “Пошук зниклих”. Зараз це дуже актуальне питання. В країні йде війна за свою волю, свободу, незалежність. На жаль, є і багато зниклих безвісти людей. Допомогу надає команда проєкту.

Для всіх доступними  є телеграм канал, інстаграм та сайт. Там ви можете розповісти свою історію та залишити заявку. Працює великий підрозділ волонтерів, які перевіряють списки переміщених людей, всі лікарні тощо.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.