Ранкові суперечки: холостячка Ксенія Мішина показала, як виховує свого сина Платона – до школи із запізненням

Впевнена в собі особистість, з неймовірною харизмою та красою Ксенія Мішина часто постає, як приклад ідеалу для всіх українських жінок. Вона сильна духом. Все життя виховувала сама свого сина і старалася надати йому найкращі умови для розвитку.

Найголовнішим методом виховання вважає давати дитині свою справжню любов та увагу. Часто зірка ділиться, як ніжно та тепло обіймає сина зранку, цілує його, говорить приємні речі. Це такі дрібниці, проте вони відіграють важливу роль в нашому дитинстві.

Так, на своїй сторінці в Instagarm Мішина поділилася, що сьогодні зранку вони з Платоном запізнювалися до школи. Холостячка розповіла цю ситуацію з усмішкою.

“Платон, ми сьогодні з тобою запізнюємося, бо ти довго зав’язував шнурки і я не винна. Ні ти довго медитувала”, – розповіли Ксенія та Платон.

Сторіз Ксенії Мішиної

З кожною фразою, поглядом відчувається неймовірне тепло до свого сина. Жінка не стримує Платона у власних проявах, допомагає йому, підтримує та навіть дозволяє хлопцю фарбувати волосся в інших колір.

Ксенія Мішина з сином Платоном
Ксенія Мішина з сином Платоном

Нагадаємо, що хлопчик ніколи не бачив свого рідного батька. Стосунки з ним складні. Якщо він з’явиться і не буде нести ніякої загрози, то перешкоджати їхнім батьківським взаєминам Ксенія не буде. Відомо, що його теж звати Олександр.

Спочатку великої любові між колишніми не було. Він допомагав, підтримував дівчину, а вже потім виникли великі почуття.

Схожі новини