Ранкові суперечки: холостячка Ксенія Мішина показала, як виховує свого сина Платона – до школи із запізненням

Талановита українська акторка Ксенія Мішина має чудового сина Платона. Зірка часто показує його своїм підписникам та ділиться методами свого виховання. Найцікавіше далі.

Впевнена в собі особистість, з неймовірною харизмою та красою Ксенія Мішина часто постає, як приклад ідеалу для всіх українських жінок. Вона сильна духом. Все життя виховувала сама свого сина і старалася надати йому найкращі умови для розвитку.

Найголовнішим методом виховання вважає давати дитині свою справжню любов та увагу. Часто зірка ділиться, як ніжно та тепло обіймає сина зранку, цілує його, говорить приємні речі. Це такі дрібниці, проте вони відіграють важливу роль в нашому дитинстві.

Так, на своїй сторінці в Instagarm Мішина поділилася, що сьогодні зранку вони з Платоном запізнювалися до школи. Холостячка розповіла цю ситуацію з усмішкою.

“Платон, ми сьогодні з тобою запізнюємося, бо ти довго зав’язував шнурки і я не винна. Ні ти довго медитувала”, – розповіли Ксенія та Платон.

Сторіз Ксенії Мішиної

З кожною фразою, поглядом відчувається неймовірне тепло до свого сина. Жінка не стримує Платона у власних проявах, допомагає йому, підтримує та навіть дозволяє хлопцю фарбувати волосся в інших колір.

Ксенія Мішина з сином Платоном
Ксенія Мішина з сином Платоном

Нагадаємо, що хлопчик ніколи не бачив свого рідного батька. Стосунки з ним складні. Якщо він з’явиться і не буде нести ніякої загрози, то перешкоджати їхнім батьківським взаєминам Ксенія не буде. Відомо, що його теж звати Олександр.

Спочатку великої любові між колишніми не було. Він допомагав, підтримував дівчину, а вже потім виникли великі почуття.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі