Повна свобода дій: донька ревізора країни Ольги Фреймут Злата Мітчелл проводить час з трьома незнайомцями

Донька головної ревізорки країни Ольги Фреймут часто дивує прихильників своїми образами та витівками за кордоном. Що цього разу показала Злата Мітчелл? Цій особистості й буде присвячений наш матеріал.

Своїм життям молода дівчина часто ділиться у власних соціальних мережах. Показує звичну буденність, друзів, трендові образи, нігті та навіть коханого хлопця.

Так, на своїй сторінці в Instagarm Злата здивувала своїх підписників новою світлиною. Дівчина зробила фото трьох незнайомих хлопців, з якими перебувала в компанії, але не варто робити поспішних висновків.

Найімовірніше, велися якісь знімання ролика чи соціального проєкту, який сподіваємося, що зможемо побачити. На фото кожен постав у своїх обговорених образах.

“Я не знаю, що відбувається”, – підписала світлину Злата.

Сторіз Злати Мітчелл

Нагадаємо, що Мітчелл має коханого хлопця, на ім’я Оскар, якого також неодноразово демонструвала підписникам в сторіз. Вони щасливі, усміхнені та закохані. Зіркова матуся Ольга Фреймут підтримала доньку у її виборі.

Наразі Злата Мітчелл знаходиться за кордоном в США. Там зірка вчиться самостійності, має повну свободу дій. Вона дуже яскрава, епатажна та сучасна. Ніколи не звертала увагу на негативні коментарі та думку інших. Нещодавно відсвяткувала свої 17 років.

Злата вчиться у приватній школі в Санта-Барбарі. Їй дуже подобається вести свій блог, показувати себе, своє життя й постає гідним прикладом, що не варто жити стереотипами людства.

Має брата Валерія та сестру Євдокію, яких Ольга Фреймут народила від шлюбу з Володимиром Локотком. З ним телеведуча стала по-справжньому щасливою дружиною та мамою.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.