Тоня Матвієнко повернула дочку Арсену Мірзояну та вразила зізнанням: незабаром співак залишить родину

Як відомо, знаменита українська співачка Тоня Матвієнко минулого року евакуювалася разом з маленькою дочкою Ніною до Великобританії. Там спадкоємиця Арсена Мірзояна пішла до початкової школи, а Тоня чекала, коли ж в неї з’явиться можливість повернутися на батьківщину. Втім, артистка не відмовляла собі у коротких поїздках додому, а тому час від часу з’являлася в Києві.

Тоня Матвієнко повернула дочку Арсену Мірзояну

Тоня Матвієнко у напівпрозорій білизні показала, як її кохає Мірзоян у ліжку
Тоня Матвієнко повернула дочку Арсену Мірзояну

Заздалегідь про свої подорожі співачка не розповідає, тому кожного разу це новина для її фанатів.

Тоня Матвієнко повернулася з дочкою в Україну

Музикант дуже сумує і за дружиною, і за спадкоємицею, однак стримано реагує і адаптується до сьогоднішніх реалій. Наприклад, 7 березня чоловіку доведеться покинути родину заради концерту в Луцьку, і це не дивлячись на те, що Тоня та Ніна, можливо, приїхали ненадовго.

Нагадуємо, що востаннє родина возз’єднувалася на зимові канікули, коли співачка привезла дочку приблизно на 3 тижні. Після цього їм довелося повернутися до Великобританії. Зараз поїздка, імовірно пов’язана з весняними канікулами, які мама та донька можуть витратити на час проведений з батьком.

За минулий рік Арсен Мірзоян також не сидів на місці, адже активно працював заради майбутньої перемоги України. Чоловік дав велику кількість благодійних концертів, виступав на заходах, які присвячені підтримці України, і навіть виїжджав за кордон, коли отримував дозвіл на це. Наприклад, декілька тижнів тому разом з дружиною, донькою та печаткою Арсен погуляв в Європі.

Схожі новини