МастерШеф. Професіонали 4 сезон 4 випуск від 04.03.2023: хто покинув проєкт – “Мала вигляд скандалістки”

Стало відомо, хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4 у 4 випуску від 04.03.2023. Минулого разу глядачі вже попрощалися з першою учасницею, і в цьому випадку на них чекали нові сюрпризи.

Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4

Так, професіонали вже змогли продемонструвати, володіють навичками командної роботи, а також лідерськими якостями, які аудиторія трактувала по-різному. Хтось залишився незадоволеним рівнем підготовки кулінарів, а хтось скандальністю та небажання брати на себе відповідальність.

Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4
Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4

За думкою глядачів, один з найімовірніших кандидатів на виліт став учасник Антон. Але очікування не виправдалися і судді вигнали Василя. Примітно, що на цей раз думка глядачів та Ольги Мартиновської, Володимира ярославського і Ектора Хіменеса-Браво не зійшлася. Втім, так чи інакше, саме Василь не впорався під час конкурсу чорних фартухів та покинув проєкт.

Нагадуємо, що цей сезон сильно відрізняється від попередніх, адже усі учасники володіють українською мовою, що робить непотрібним дубляж, а також мали свою історію того, як вони прожили 2022 рік. Здебільшого кулінари розповідали або про свою волонтерську діяльність, або про втрати, які понесли.

Також глядачі звернули увагу на рівень професійності учасників цьому сезоні, який виявився трошки нижчим за попередні. Втім, шафи прийшли за знаннями, досвідом та новими навичками, а тому на глядачів так чи інакше чекає захоплива подорож у світ кулінарії.

Популярне зараз

Схожі новини