МастерШеф. Професіонали 4 сезон 4 випуск від 04.03.2023: хто покинув проєкт – “Мала вигляд скандалістки”

Хто покинув "МастерШеф. Професіонали 4" у 4 випуску від 04.03.2023 вже відомо. Дізнайтеся, хто з учасників покинув шоу на цей раз у нашій статті.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4 у 4 випуску від 04.03.2023. Минулого разу глядачі вже попрощалися з першою учасницею, і в цьому випадку на них чекали нові сюрпризи.

Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4

Так, професіонали вже змогли продемонструвати, володіють навичками командної роботи, а також лідерськими якостями, які аудиторія трактувала по-різному. Хтось залишився незадоволеним рівнем підготовки кулінарів, а хтось скандальністю та небажання брати на себе відповідальність.

Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4
Хто покинув МастерШеф.Хто Професіонали 4

За думкою глядачів, один з найімовірніших кандидатів на виліт став учасник Антон. Але очікування не виправдалися і судді вигнали Василя. Примітно, що на цей раз думка глядачів та Ольги Мартиновської, Володимира ярославського і Ектора Хіменеса-Браво не зійшлася. Втім, так чи інакше, саме Василь не впорався під час конкурсу чорних фартухів та покинув проєкт.

Нагадуємо, що цей сезон сильно відрізняється від попередніх, адже усі учасники володіють українською мовою, що робить непотрібним дубляж, а також мали свою історію того, як вони прожили 2022 рік. Здебільшого кулінари розповідали або про свою волонтерську діяльність, або про втрати, які понесли.

Також глядачі звернули увагу на рівень професійності учасників цьому сезоні, який виявився трошки нижчим за попередні. Втім, шафи прийшли за знаннями, досвідом та новими навичками, а тому на глядачів так чи інакше чекає захоплива подорож у світ кулінарії.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.