Більше не ховаються: красуня з шоу-бізнесу зізналася в коханні Козловському і змінила його холостяцький статус

Обраниця знаменитого українського співака Віталія Козловського вперше публічно заговорила про почуття до артиста та вразила ніжними привітаннями до нього.

Коли стало відомо, що Віталій Козловський покинув свою наречену Раміну Есхакзай буквально перед тим, як мав відвести її до алтарю, у шоу-бізнесі розгорівся гучний скандал.

Концертна директорка Віталія Козловського Юлія Бакуменко зізналася йому в коханні

Знаменитість зізнався, що стосунки з журналісткою були лише спробою викликати ревнощі у його концертної директорки Юлії, в яку він на той момент нібито був закоханий.

Юлія Бакуменко зізналася в коханні Віталію Козловському

Раміна реагувала на ці слова по-різному, і обговорення даного інциденту розтягнулися на роки. Лише 2022-го вона вперше заявила про те, що насправді у них з Віталієм не було роману, і все це було лише піаром.

У той самий час Віталій Козловський та Юлія Бакуменко вже багато років разом. У них складаються прекрасні відносини, хоча обидва намагаються не виставляти їх на публічний огляд.

Але у день народження співака концертна директорка вирішила зробити виключення та публічно привітала чоловіка.

Концертна директорка Віталія Козловського Бакуменко зізналася йому в коханні
Концертна директорка Віталія Козловського Бакуменко зізналася йому в коханні

“Минув рік, рік за який стільки всього відбулося і ти став доросліше мабуть на ціле життя. Мені раніше здавалося, що я добре тебе знаю. Але за цей рік побачила тебе таким, яким ще більше захоплююся і пишаюся. Понад усе, хочу щоб ти був щасливий. Люблю до неба”, — написала красуня.

Публікацію прикрасили спільні кадри героїв нашої статті, які відображають їхнє минуле, а також емоції та почуття, через які вони пройшли разом.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?