Колишня Остапчука Христина Горняк розповіла про свої стосунки з альфонсами: “Їду за ним на своєму кабріолеті”

Христина Горняк стала досить популярною особистістю через стосунки та шлюб з відомим шоуменом Володимиром Остапчуком. 2 роки вся країна спостерігала за романтичними стосунками пари і навіть, пережила з ними розлучення.

Христина після розлучення переїхала жити в Європу, а саме у Відень, там живуть її подружки, тому дівчині було легше справитися зі своїми емоціями саме в цьому місті, адже близькі до серця люди завжди допомагають залікувати на ньому рани. Це було гарно продумане рішення, адже, по-перше, в той період у столиці України були проблеми з електропостачанням, що ще більше вводило у депресивний стан. А нові емоції та коло своїх людей допомагає.

Так, пару місяців Горняк провела в Австрії, де стала більш активною у соцмережах та почала відверто вести свій блог в instagram. Жінка розповідає про свої будні та часто спілкується з підписниками, які ставлять їй різноманітні питання. Це стосується особистого життя після розлучення з медійним чоловіком, про нові звершення у житті, про роботу, жіночність, догляд за собою, та, звісно, про нових чоловіків у її житті.

Зараз Христина відпочиває на Мальдівах, та судячи з історій ні в чому собі не відмовляє, тому підписників дуже цікавить питання з ким вона там знаходиться. Адже відомо, що переліт на острів дуже дорогий, а ось сам відпочинок досить адекватно коштує. Та сама ж Горняк не поспішає розкривати всі карти, а лише жартома розповідає різні варіації подій та свого відпочинку.

Тож, теми про особисте у блозі жінки просто нескінченні. І один з шанувальників запитала у Христини чи платила вона колись за гарного хлопця, на що колишня Остапчука відповіла так:

“От їду якраз за ним на своєму кабріолеті. О боже, вбережи мене від альфонсів, не сплутати б альфо-самцями. Але якщо без жартів, то я більше за класичну фінансову модель в стосунках. Цікаво, що це питання задав хлопець”.

Сторіс Христини

Виходить, що з альфонсами Христина ніколи не була пов’язана, на щастя, тому все ще залишається загадкою, з ким же відпочиває Горняк. Та можливо таємне стане явним.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.