Як склалася дружба зірок: Пономарьов та Дзідзьо, Саніна і Кароль, Горова та Дорофєєва стали не розлий вода

У житті ми можемо обрати все, крім родини, але обрати ми не можемо лише ту родину, в якій ми народилися, а  друзі це наша друга родина, яку ми самі обираємо, перевіряємо, фільтруємо та залишаємо лише обраних, тих, які нам близькі по духу, які розуміють нас навіть тоді, коли ми не праві та завжди поруч, навіть якщо між нами кілометри. Тобто, друг – це та людина, яку ти обираєш як родича.

Але вважається, що між зірками не існує дружби, бо існує певна заздрість, але ж ні, є й між знаменитостями такі дружні пари, які немов постійно підтримують один одного. Про це й поговоримо.

Олександр Пономарьов та Дзідзьо

Чоловіки достатньо давно мають дружні міцні стосунки, які зав’язалися під час спільних виступів та концертів. Чоловіки спочатку просто співпрацювали, а згодом настільки зблизились та зрозуміли, що між ними багато чого спільного і тепер робота переросла у дружбу.

Надя Дорофєєва та Ірина Горова

Багато років Ірина та Надя знають одна одну, оскільки Горова є продюсеркою Дорофєєвої, то вона пам’ятає її ще зовсім юною дівчинкою. Але роки співпраці та багато пережитих моментів разом зблизили їх настільки сильно, що останні кілька років дівчата близько дружать.

Юлія Саніна і Тіна Кароль

Юля Саніна пару років тому стала дуже близькою для Тіни Кароль, і їхня дружба також почалась зі співпраці, дівчата записали спільний хіт “Вільна”, після чого стали одна для одної дуже близькими подругами й не приховують цього, але й не надто публічно виставляють на загал свою дружбу.

Маша Єфросиніна та Оля Полякова

Жінки мають багато спільних інтересів, вони навіть знімають спільний контент для YouTube на канал “Дорослі дівчата”, де вони обговорюють дуже особисті теми. Тобто Машу й Олю також поєднала робота та спільні інтереси.

Схожі новини