Віталіна Мусієнко, Еліна Іващенко і Христина Соловій: де зараз фаворитки Олега Винника і Святослава Вакарчука

Кожне талант-шоу це можливість для учасників проявити себе та познайомитися з відомими та впливовими людьми у сфері шоу-бізнесу. Тому, коли підопічні зіркових тренерів починають з ними співпрацювати, їм приписують роман.

На шоу “Голос країни” за всі 12 сезонів було безліч чуток про романи учасників з тренерами. І одним з найяскравіших прикладів такого “роману” стало спілкування Святослава Вакарчука та Христини Соловій. Дівчина прийшла на проєкт з неймовірним талантом та жагою до перемоги. Вона обрала для себе Вакарчука і стала фавориткою свого тренера, оскільки Святослав побачив у дівчині справжні талант та особливий тембр. І під час шоу, і після нього Соловій та Вакарчуку приписували роман.

Та насправді між ними була і є лише творча співпраця. Зараз же Соловій знаходиться в Україні та готується до свого концертного туру по українських містах. А до цього туру дівчина їздила з благодійними концертами по різних країнах Європи.

Така ж сама історія у Вакарчука сталася з Віталіною Мусієнко, адже дівчина також стала заручницею чуток про роман з наставником Святославом Вакарчуком. Але на відміну від Соловій Віталіна довгий час не коментувала свої відносини з тренером “Голосу, адже вона не хотіла давати привід для ще більшого поширення чуток. Та зараз Віталіна також знаходиться в Україні та навіть виступає іноді на одній сцені зі Святославом.

А ось фаворитка Олега Винника Еліна Іващенко не соромилась коментувати стосунки зі своїм тренером, оскільки роману між ними таки не було, а ось творчий інтерес так. Тому, Іващенко мала змогу записати трек з повелителем вовчиць, бо стала його улюбленицею та довела, що вона сильна вокалістка.

Та зараз Еліна вже кілька місяців працює вокалісткою на круїзному лайнері та мандрує по всьому світові. Нещодавно дівчина виклала фото з Маямі, там, Іващенко скоріш за все відпочиває між роботою.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.