Ніякий він не MELOVIN: яке справжнє ім’я та прізвище має зірка “Х-Фактору” – цікаві факти з життя

Суспільне неприйняття його справжньої особистості зробило співака тільки сильнішим та сміливішим, але справжні фани зірки завжди підтримували свого кумира.

Факти з життя

Народився майбутній артист 11 квітня 1997 року в місті Одеса. Освіту здобув у Київському Інституті музики ім. Р.М. Глієра. Свою популярність та любов слухачів отримав після перемоги у шостому сезоні вокального шоу “X-Фактор”.

Також представляв Україну на щорічному пісенному конкурсі “Євробачення” у 2018 році в Португалії, де у фіналі посів 17-те місце.

Справжнє ім’я з народження Костянтин Бочаров, але для процвітання своєї творчості вирішив взяти псевдонім.

Костянтин Бочаров

До речі, судді “X-Фактору” на прослуховуванні сказали, що треба змінювати псевдонім MELONIN, адже вважали, що він його “дешевить”. Але хлопець зробив по-своєму і зараз це ім’я робить його популярним на всю країну.

Відомо, що артист має нетрадиційну, бісексуальну орієнтацію. За словами співака, він зростав у люблячій, повноцінній родині. Батьки завжди підтримували сина у всіх його починаннях, а тому і цю новину теж сприйняли спокійно.

Найголовніше те, що Костянтин почуває себе по-справжньому щасливим, його все влаштовує. Головне вміти вчасно розібратися в собі, зі своїми почуттями та знати, чого хочеш від життя.

Під час війни продовжує працювати, розвиватися, займатися творчістю. Допомагає ЗСУ, українським біженцям. Не втрачає надію та вірить у сили нашого народу, адже зараз це надзвичайно важливо.

Схожі новини