Діагнози Олега Винника, Потапа і Андрія Данилка: що коїться зі здоров’ям українських артистів

Зазвичай артисти не поспішають і ділитися з аудиторією новинами щодо свого здоров’я. Та коли приховувати його поганий стан вже немає сенсу, зірки наважуються розкрити деякі деталі, які дають можливість фанатам зрозуміти, що коїться з їхніми кумирами. Впродовж року такі труднощі відчули на собі Олег Винник, Потап та Андрій Данилко.

Олег Винник

Олег Винник
Діагнози Олега Винника, Потапа і Андрія Данилка

Про негаразди зі здоров’ям Олег Винник повідомляв ще до початку повномасштабної війни. Артисту доводилося скасовувати свої концерти через фізичну нездатність виступати перед людьми. Команда виконавця повідомляла, що у нього проблеми з горлом, однак уточнень не було. На даний момент Олег приховує свій діагноз. Але наближені до артиста повідомляють, що його стан доволі важкий.

Потап

Діагнози Олега Винника, Потапа і Андрія Данилка

У відповідь на численні засудження за втечу Олексій Потапенко оприлюднив відео, на якому показав наполовину паралізоване обличчя. Як з’ясувалося це було ускладнення після коронавірусу. Так, артист захворів отитом та синдромом Ремзі-Ханта. На лікування пішло декілька місяців, а після продюсер з’явився на українському телебаченні.

Андрій Данилко

Андрій Данилко
Діагнози Олега Винника, Потапа і Андрія Данилка

2022-го Андрій Данилко організував великий концертний тур Вєрки Сердючки, у рамках якого вже відвідав велику кількість країн. Однак, гастролі довелося перервати. Офіційна причина: крововилив у голосові зв’язки. Причиною цього став перенесений ларингіт. Артисту прописали відпочинок та повний голосовий спокій. Втім, скасовувати тур він наміру немає і обмежиться невеличкими канікулами.

Схожі новини