Найзавидніші холостяки “МастерШеф”: Едуард Канарян, Влад Міцкевич, Віктор Перехрест та інші

Кулінарне шоу "МастерШеф" збирає найцікавіших кухарів з усієї країни, які стають справжніми зірками та набувають популярності й народної любові серед глядачів, які потім цікавляться й особистим життям своїх фаворитів.

На проєкті можна побачити достатньо гідних людей, чоловіків та жінок, які спочатку є для кожного глядача загадкою, але потім вони розкриваються настільки, що просто є зірками. Їх шукають в соціальних мережах, впізнають на вулицях та проявляють неабиякий інтерес до особистого життя. І за історію всіх сезонів “МастерШеф” таких учасників, які досі є цікавими людям залишилось не так багато у плані особистого, але все ще є вільні кухарі з відомої кухні України.

Едуард Канарян

Єдине Канарян

Едік став учасником “МастерШеф. Професіонали-2”, де він проявив себе як врівноважений молодий чоловік з неймовірним талантом готувати та вигадувати цікаві рецепти. Він був зосереджений на своїй роботі більше, ніж на якійсь акторській грі за кадром. Тому, саме через свою щирість та відданість справі дуже запам’ятався глядачам. Відомо, що в Едуарда поки що вільне серце і він є дуже цікавим хлопцем, тому, його можна вважати одним з найзавидніших холостяків проєкту.

Владислав Міцкевич

Влад Міцкевич

Влад Міцкевич зібрав кохання глядачів ще під час восьмого сезону “МастерШеф”, а потім сезону Професіоналів-2 та Битви сезонів. У 8-му сезоні вся країна спостерігала стосунки Міцкевича з Елею, а потім вже з його дружиною Наталею. Та жодні стосунки у Влада не склалися, хоча Наталя й народила йому сина. Нині чоловік знову є холостяком і дуже багато часу приділяє своїй кар’єрі, тому, поки його серце вільне і можна ставати претендентками.

Віктор Перехрест

Вітя Перехрест

Віктор це просто неймовірний та неповторний учасник “МастерШеф” його щирість та прямота підкорює з перших хвилин. Його сприймають як велику дитину, яка прагне ставати кращим та віднайти своє місце. І Вітя також є самотнім.

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко

Король борща Євген Клопотенко також є завидним холостяком, оскільки весь свій час він витрачає на кар’єру та поки не бачить необхідності будувати стосунки.

Схожі статті