У Віктора Павліка буде донечка? 28-річна Катя Репяхова засвітила округлий животик в обтислій сукенці

28-річна дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова активно веде свій блог в Instagram, де ділиться всіма новинами зі свого життя. Одна світлина неабияк зацікавила шанувальників дівчини.

За свою справжність та щирість вона завоювала любов аудиторії у своєму Instagram-блозі. Катерина ділиться добрим та сімейним контентом, новинами зі свого життя, тому її дуже люблять молоді матусі, звичайні дівчата та прихильники творчості чоловіка Віктора Павліка.

Вона справжня та щира, а цього так не вистачає в нашому суспільстві. Не боїться показувати своїх справжніх емоцій, де є місце і сльозам, і звичайним радостям.

Нещодавно поділилася світлиною, де засвітила свій округлий животик в стислій сукні. Підписники могли б зрадіти новині про другу вагітність, але ні, на жаль, це архівне фото, де вона була при надії синочком Михасем. Він з’явився на світ 15 червня 2021 року.

Катерина Репяхова показала округлий животик

Катерині підписники поставили питання про те, чи збирається дівчина робити груди, де та зазначила, що тільки після другої або третьої дитини. Робимо висновок, що Віктор Павлік та Катерина Репяхова хочуть ще дітей, а це вже приємна новина для прихильників.

Жінка зізнається, що мріє про донечку, тому всі з нетерпінням чекають на приємну звістку від Репяхової.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Нагадаємо, що офіційно чоловіком та дружиною Віктор та Катерина стали у травні 2020 року, але повідомили про свій статус приблизно через два тижні після весілля. Подружжя доводить, що не важливо скільки вам років, не важлива думка інших. Кохайте, будьте коханими, довіряйте та поважайте один одного.

Схожі статті