Вже друге зірване весілля: колишню наречену Віталія Козловського Раміну Есхакзай знову не довели до вівтаря

Відома українська журналістка та колишня наречена Віталія Козловського Раміна Есхакзай дала ексклюзивний коментар стосовно запланованого весілля, яке так і не відбулося.

Скандал навколо зірваного весілля Віталія Козловського та Раміни Есхакзай не вщухав впродовж декількох років. Екс-пара не шкодувала одне для одного міцного слівця і часом відверто розповідала досить особисті деталі спільного життя.

За офіційною версією, співак не одружився з журналісткою через своє кохання до концертної директорки Юлії. Серце коханої він завоював, а от Раміна пішла з його життя назавжди, і лише 2022 року журналістка поділилася досить неочікуваним зізнанням.

Мовляв, усе пережите не відбувалося насправді і було лише піаром задля привернення уваги аудиторії до їхніх особистостей. Варто відзначити, що все було продумано до найменших деталей, адже зірки активно працювали над даною історією, і зробили величезну кількість знімків, завдяки яким аудиторія повірила у їхні почуття.

Раміна Есхакзай розповіла про зірване весілля

Раміна Есхакзай розповіла про зірване весілля

Після цього обидва не робили ніяких заяв стосовно одне одного. Тим часом Раміна активно налагоджує своє особисте життя і позаминулого року повідомила про заручини. Новим нареченим зірки став журналіст Євген Пронін. Однак, до весілля справа знову не доходить.

Раміна поспілкувалася з пресою та пояснила, чому торжество було скасоване.

“Точно не хочемо весілля якогось урочистого, бо ми розглядали варіанти і думали: це ж треба запросити гостей, організувати. Щоб їм усе сподобалося, щоб їм було весело. Розпланувати все. Потрібно ще гарно виглядати, одягнути сукню. Це якийсь виступ, на який дивиться велика кількість людей”, – розповіла журналістка.

Ба більше, нинішній реалії не надто заохочують пару святкувати своє кохання, тож поки вони обмежуються любов’ю одне одного.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.