Вміє не тільки жартувати: рейтинг успішних телепрограм ведучого Володимира Остапчука – всі різного характеру

Майбутня зірка народився та виріс в місті Умань. Встиг бути ведучим відразу на декількох телеканалах: “ТЕТ”, “Інтер”, “Перший”, але окремо хочемо виділити “1+1” та “Україна”, адже саме вони принесли чоловіку найбільшу впізнаваність. Телешоу “Інспектор. Міста”, участь у “Танцях з зірками”, шоу “Маска” запам’яталися шанувальникам надовго.

Окрім телевізійних проєктів, Володимир Остапчук працював на радіо, де слухачі насолоджувалися хорошим голосом, правильною вимовою та чистою українською мовою на Хеппі Ранок “Хіт FM” та Вечірньому шоу “Просто Ради. О”

“Інспектор. Міста”

У 2017 році замість Ольги Фреймут, інспекції майстерно проводив Володимир Остапчук. На меті стояла перевірка різних міст та містечок України, оцінювання рівня комфорту, обслуговування, медицини, освіти та сфери послуг.

Володимир Остапчук новий ведучий Інспектор. Міста

Здавалося, що неймовірного ревізора з досвідом, інспектора Фреймут не переплюнути, проте Володимиру це з успіхом вдалося. Його професіоналізм в кадрі, вміння домовлятися, радіти та доносити важливу інформацію дуже допомагали телезірці й шоу дало чоловіку неабияку популярність.

“Танці з зірками”

У 2019 році став учасником танцювального шоу на 1+1 “Танці з зірками”, аби поборотися за головний танцювальний кубок. Його партнеркою, підтримкою та допомогою стала Ілона Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова, Володимир Остапчук
Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова

Здавалося, що танці точно не справа для телеведучого, проте не раз доводив, що для нього немає нічого неможливого. Чоловік так бажав перемогти, що не бачив нічого, окрім цілі забрати кубок, проте за крок до фіналу покинув проєкт. Після такого важкого шляху, зізнався, що для себе давно став переможцем.

Шоу “Маска”

Музичне реаліті-шоу, яке вперше вийшло на телеканалі “Україна” у 2021 році, ведучим став Володимир Остапчук. Учасниками проєкту були різні українські зірки зі світу шоу-бізнесу, політики, спорту тощо.

Володимир Остапчук ведучий шоу Маска

Учасники виконували ряд популярних композицій, проте обличчя зірок майстерно приховували в цікавих масках та образах. Завдання глядачів та команд вгадати, яка відома особистість знаходиться за тією чи іншою маскою, прислухаючись, тільки до її вокальних даних.

Схожі новини