Худорлявість – не завжди добре: Дашу Квіткову розкритикували в мережі за те, як вона схудла та похвалилася цим

Даша Квіткова – популярна українська блогерка, учасниця одного із сезонів відомого в Україні телевізійного проєкту “Холостяк”. Дівчина прославилася саме завдяки телешоу, тоді вона набрала велику кількість підписників та підписниць, а нині намагається всіма методами втримати свою аудиторію навколо себе.

Квіткова на своїй сторінці в мережі Інстаграм неодноразово демонструвала свої тренування, її метою було повернення ідеальної форми після пологів. Рік промайнув, а Даша не досягнула результату.

Якось блогерка зізналася в одному з інтерв’ю, що по-справжньому схуднути їй допомогли медики та гормональні препарати.

Та навіть після таких відвертостей Даша Квіткова розповідала про своє правильне харчування, заняття спортом. Жінка говорила, мовляв саме це допомогло їй схуднути, а не ті препарати, що вона приймала. Окрім цього, блогерка почала розповідати, що насправді різко вона схудла через високий рівень переживань та стресу, який вона переживає.

Квіткова назвала той препарат, який їй допоміг, проте сказала, що його можна приймати лише за умови – рецепт від лікаря.

Скріншот
Скріншот

Даша зазначила, що її перевтілення тривало впродовж півтора року, а сьогодні вона вже повністю вдоволена своїм тілом, вагою, самопочуттям і так далі.

Та заяви про спорт і харчування дуже обурили підписників та підписниць, які в курсі про сильну дію гормонального препарату. Користувачі мережі почали говорити про те, що Даша Квіткова лукавить і не договорює багато чого. Наприклад, те, що результати такі не лише через її силу волі до спорту, а ще й через спеціальні процедури, роботу лікарів, препарати та інші речі.

Схожі новини