“Передусім вона — українка”. Ольга Сумська відреагувала на зраду дочки Паперної: більше не виправдовує

Після початку повномасштабної війни в Україні погляди фанатів Ольги Сумської повернулися на її старшу дочку Тоню Паперну, яка вже багато років проживає в російській федерації. Дівчина не приїхала на похорони своєї бабусі Ганни Іванівни Опанасенко-Сумської, ніяким чином не прокоментувала усе, що відбувається на її батьківщині і навіть не засудила дії російської федерації.

Ба більше, через декілька місяців Паперну побачили на червоній доріжці в Москві. Акторка навіть поглядом не видавала, що в її країні відбувається те, чого ніколи не мало статися.

Ольга Сумська відреагувала на зраду дочки

Ольга Сумська зізналася, чому не побачиться зі своє дочкою з москви
Ольга Сумська відреагувала на зраду дочки

Дійшло і до того, що Тоня просто обмежила українцям доступ до своєї особистої сторінки в соціальній мережі Instagram. Ольга В’ячеславівна спочатку намагалася захищати спадкоємицю, але потім заявила, що робити цього більше не буде, адже перед матерями, які втратили своїх дітей це буде дуже нечесно. Дана теза прозвучала у шоу “Життя відомих людей”.

“Хто там, той знає, як це важко щось сказати, щось написати. Люди зникають! Передусім вона — мама своїх дітей. І вона робить усе заради того, щоб вони були в безпеці. Вона всім серцем з Україною. Вона — українка передусім. Так, їй важко передусім. Я вірю в те, що колись ми зустрінемось”, — зізналася Ольга В’ячеславівна в інтерв’ю.

Нагадуємо, раніше українці закликали Тоню покинути російську федерацію, однак ні акторка, ні її мати не змогли відповісти, чому Паперна не може цього зробити. Ба більше, згодом стало відомо про те, що Паперна бере участь у зйомках нового російського фільму.

Популярне зараз

Схожі новини