Помер екс-учасник шоу “Голос країни” Євген Щавлінський: зовсім молодого співака забрала хвороба

Неймовірний красень, талановитий музикант та екс-учасник вокального шоу “Голос країни” Женя Щавлінський в останні роки свого життя надихав своїм вольовим прикладом та мотивував глядачів насолоджуватися кожним моментом.

Більше 4 років виконавець боровся з онкологією, і, на превеликий жаль, днями стало відомо, що цю боротьбу він програв.

Помер екс-учасник шоу Голос країни Євген Щавлінський

Помер екс-учасник шоу Голос країни Євген Щавлінський

Не дивлячись на важкі випробування та поганий стан здоров’я Женя до останнього не полишав музику та своїх слухачів. Чоловік лікувався за кордоном, але все одно повертався, щоб дати концерти і знову побачитися з аудиторією. Женя писав пісні, не полишав створення альбомів і навіть встиг одружитися.

Про своє лікування від онкології покійний говорив відкрито, не приховував свого розчарування і не замовчував плани на майбутнє.

“Так, ці обставини почали перевіряти віру. Я узяв вимушену паузу і почав проходити лікування у Флоридській клініці. Після двох місяців хіміотерапії стало зрозуміло, що лікування не діє так, як планували. Бо я отримав два прогнози перед початком хіміотерапії: що через два місяці усі помітні лімфовузли зникнуть і що через 30 днів я втрачу все волосся”, — зізнався він в одному інтерв’ю.

Прощання з вокалістом відбулося 15 березня у його рідному містечку Рівне.У молодої людини залишилася вдова, кохання усього його життя, дівчина Сара.

Нагадуємо, що виконавець виступав у вокальному шоу на сліпих прослуховуваннях у 2 випуску 8 сезону музичного. Тоді Щавлінський виконав пісню Sing.

Судді вподобали виступ Жені, однак повернутися до нього так ніхто і не наважився. Тим не менш, музикант не засмутився.

Популярне зараз

Схожі новини