Ще одна зрадниця: що відомо про життя та діяльність колишньої Кривошапко Тетяни Денисової – факти з біографії

Багато українських артистів почали показувати своє справжнє обличчя після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Поки одні збирають кошти на потреби ЗСУ та постраждалим людям, інші спокійно живуть, працюють на території рф і ніяк не реагують на теперішні події. Тетяна Денисова, на жаль, входить до другого типу зірок.

Танцівницю сміливо можна відносити до списку зрадників України, адже відомо, що Денисова активно працює та розвиває свою діяльність на території російської федерації, знімається у розважальних шоу та навіть у грудні 2021 року відмовилася від українського громадянства та отримала російський паспорт.

Колишній чоловік Олександр Кривошапко спочатку публічно виправдовував хореографку, мовляв, та прийняла мовчазну позицію через боязнь за себе та свою сім’ю, але тепер не знаходить пояснення таким вчинкам. Його знайомі, однокласники та навіть рідна бабуся загинули в Маріуполі, а Тетяна Денисова з’явилася на шоу “Танці” російської версії на телеканалі “ТНТ”.

Тетяна Денисова
Тетяна Денисова на російському телеканалі ТНТ

Кривошапко відверто зізнається, що йому прикро, що жінка, яку він кохав прийняла таку сторону й підтримує всі вчинки росії. Ба більше, сама Тетяна змушена жити в такій неприємній для себе атмосфері.

Тетяна Денисова відмовилася від українського громадянства
Тетяна Денисова та Олександр Кривошапко

Мовчання й така байдужа поведінка наштовхнула колег з України відмовитися від спілкування з цією особою. Позиція Тетяни Денисової всім зрозуміла, тому на українській землі її точно більше не чекають і знати не хочуть.

Схожі новини