Робота з дівчатами: Катерина Репяхова розповіла, де буде працювати її чоловік Віктор Павлік – не в захваті

Щирий блог в Instagram Катерини Репяхової настільки полюбився підписникам, що жоден день не проходить без її історій зі спільного життя з чоловіком Віктором Павліком. Про це й піде мова далі.

Український співак Віктор Павлік має багатий життєвий досвід, адже на його рахунку три невдалих шлюби, проте на цьому чоловік не зупинився й одружився вчетверте на молодій 28-річній дівчині Катерині Репяховій. Хоче прожити з новою дружиною до кінця в любові, розумінні та ідилії.

Катерина дуже світла, добра, а найголовніше справжня, адже у своєму блозі не боїться демонструвати емоцій та розповідати цікаві історії зі спільного сімейного життя. Покупка нових речей, проведене дозвілля, синочок Михась та сам Павлік часто зустрічаються в нових дописах та історіях.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Нещодавно дружина Віктора поділилася новиною. Всі ми знаємо, що чоловік досить відомий артист, тому не дивно, що йому можуть приписувати нові романи з дівчатами.

Катерина Репяхова розповіла про нову роботу чоловіка

Так, у своєму блозі жінка ексклюзивно для своїх підписників поділилася цікавими деталями, де тепер працюватиме Віктор Павлік. За словами Катерини, коханий не зупиняється на творчому шляху і йде в коледж на кафедру естрадного вокалу. Буде завідувач кафедри, де наголосила, що там багато дівчат.

“Ви не повірите! Він пішов далі! Йде працювати в коледж на кафедру естрадний вокал. Буде зав.кафедри, де багато молодих дівчат. Яка вам таке?”, – зазначила жінка.

Сторіз Катерини Репяхової

Віктор з гумором розповідає дружині, що з дівчатами будуть проводитися індивідуальні класи, де буде вчити їх правильному співу, давати свої настанови та поради.

Проте Катерина Репяхова розуміє, що це все робочі моменти, а тому повністю довіряє та підтримує чоловіка у його роботі та нових починаннях.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?