Камалія покинула свого чоловіка Захура та обох дочок і вразила причиною винесеного рішення: “Поїхала”

На початку минулого року Камалія неабияк здивувала аудиторію. Від найбагатшої співачки України очікували, що вона якомога швидше евакуюється разом з дітьми за кордон. Але Камалія напроти відправила чоловіка з дочками у Великобританію, а сама разом з матір’ю залишилася в Києві, у своєму маєтку, у себе вдома. І все заради того, щоб зустріти ворога на Батьківщині. І вона стійко проживала усі незгоди разом зі своїм народом.

Камалія покинула родину

Дружина Мохаммада Захура Камалія
Камалія покинула родину

Ба більше, артистка боролася за життя своїх коней, до яких не мала доступу. Згодом стало відомо, що частина улюбленців артистки загинула, а інша частина проходила серйозну реабілітацію.

У концертний тур артистка рушила лише через декілька місяців, після того як все ж таки дісталася до своєї сім’ї у Великобританії та евакуювала всіх родичів. У зв’язку з цим співачка часто знаходиться у розлуці з коханим чоловіком та доньками Арабеллою і Мірабеллою.

Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі свіжу фотографію, у колі сім’ї, і в дописі зізналася, що хоча тільки-но їх покинула, але вже дуже скучила.

Нагадуємо, що не так давно співачку розкритикували за відпочинок з чоловіком та спадкоємицями. Тоді Камалія вперше нагадала про те, що увесь цей час була зі своєю країною, займалася благодійністю, давала концерти і навіть посприяла передачі військової техніки від Пакистану Україні. З огляду на все вище перераховане, виконавиця заявила, що має повне право трохи розслабитися та побути з найріднішими їй людьми.

Схожі новини