Донедавна Христина була дружиною Володимира Остапчука, який підкорив серце жінки ще перебуваючи у процесі розлучення зі своєю першою дружиною Оленою Войченко. Тоді особисте життя Володимира стало дуже зацікавити публіку, яка полюбляє такі подробиці з життя селебріті та залюбки обговорюють ці теми.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/63480278-e0c6-4ee6-89cf-021e63cce9fb.jpeg)
Стосунки Христини та Володимира почалися неймовірно романтично і понад два років в їхніх відносинах була присутня романтика та ідилія, яку вони транслювали у своїх особистих блогах. Але згодом, вогник у відносинах згас та у пари почався не дуже легкий період, який привів до розлучення.
Зараз Горняк живе своїм новим життям в Австрії, там жінка винаймає квартиру та продовжує працювати. А також дуже активно веде свій особистий блог в соцмережі instagram. Там жінка розповідає про своє життя та відповідає на питання своїх підписників.
Так, днями вона виклала дуже дивну історію, яка збентежила шанувальників Христини.
“Вчора я емоційно померла і воскресла, неочікувано, але це мало статися”
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/1105d50f-6f84-431a-8f83-2f6d797b13a0.jpeg)
Тоді ця новина дуже налякала підписників Христини, і далі жінка не пояснила, що з нею сталося. Та згодом жінці поставили питання щодо тих слів. І Горняк знову не пояснила, що сталося, але натякнула на конфлікт з Остапчуком.
“Фінальний акорд. І найбільше в тій ситуації для мене важлива моя кінцева реакція і рішення. А далі як доля вирішить, та інша сторона конфлікту. Я собою пишаюся і це головне. І як би не було, усім сторонам ситуації бажаю всього найкращого. Люди цікаві й інколи потрібен час, щоб зрозуміти хто є хто” – написала Горняк.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/23de1c9f-9fc8-443a-8f65-2add559ee065.jpeg)
Тож, імовірніше, що в Остапчука з Христиною почався складний період розв’язання остаточних питань, які залишились між ними після розлучення.