“Це ж провокація”. 73-річний Поплавський потрапив у гучний скандал: образив юну дівчину на очах у всіх

Ректор університету культури Михайло Поплавський неодноразово потрапляв у скандали. Артист зовсім не проти бути обговорюване та постійно ставати героєм повістки. Ба більше, Павло Зібров розповідав, що співаючий ректор засмучується, якщо преса про нього довго не пише.

Михайло Поплавський вразив зізнанням про своїх позашлюбних дітей від студенток
Михайло Поплавський потрапив у гучний скандал

Однак, на цей раз ситуація для зірки виявилася серйознішою, ніж зазвичай. Мережею почала поширюватися відео, яке було відзнято студентами КНУКіМ.

Поплавський спочатку принизив одну зі студенток, натякнувши на її зайву вагу, а потім йому довелося поспілкуватися з юнаком, який нагадав співаючому ректору про його образливі висловлювання на адресу своїх же учнів.

Тоді ж Михайлу Поплавському повідомила, що його поведінка задокументовано на відео.

Михайло Поплавський потрапив у гучний скандал

Втім, знаменитість відреагував на звинувачення студента досить неоднозначно, що лише розлютило мережу. Зараз ролик активно розповсюджується і в Instagram і в ТікТок.

“Це ж провокація! Мене немає за що критикувати взагалі. Я чистий піарник. Якщо скандалу немає, я його придумаю. Ми зараз не говоримо, повага чи не повага. Я буду звертатися на “ти”. Я до студентів на “ви” не звертаюсь”, – сказав зі сцени Михайло Поплавський.

Примітно, що раніше співаючого ректора критикували за те, що він використовує студенток для зйомок. Поширювалася інформація, нібито цю роботу вони мають виконувати, так як навчаються в КНУКіМ, і уникнути цього майже неможливо.

Втім, Поплавський заявив, що це неправда і дівчата знімаються у відео роботах добровільно. Доказів стосовно того, що співаючий ректор змушує на нього працювати так і не знайшлося.

Схожі новини