Через рік виявилося, що Алекс Топольський мав рацію: екс-учасниця Холостяк-11 вразила зізнанням про зраду

Єлизавета Кондрашевська зробила неймовірне зізнання соціальні мережі. Екс-учасниця 12-го сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" розповіла про зраду бойфренда.

12-й сезон романтичного реаліті-шоу “Холостяк” вийшов доволі скандальним. На цей раз екс-учасниці програми не мовчали і після закінчення зйомок розповідали про все, що їм не сподобалося і що викликало в них роздратування. Зокрема діставалося і головному герою, через якого за своїм бажанням пішло декілька дівчат.

Екс-учасниця Холостяк-11 вразила зізнанням про зраду

Екс-учасниця Холостяк-11 вразила зізнанням про зраду

Красуня Ліза Кондрашевська покинула проект у 7-му випуску. Зараз за її життям активно слідкують в соціальних мережах, а тому дівчина відкрито розповідає про те, що відбувається з нею після шоу. І нещодавно їй вдалося вразити свою аудиторію.

Ліза зізналася, що кохана людина їй зрадила:

“Я не знаю, як про це не розповісти. У мене таке в житті вперше. Я розумію, зраджувати з якоюсь нормальною людиною. Але з шл***! Яку можна просто замовити в Telegram!”, – зізналася Ліза.

Екс-учасниця Холостяк-11 вразила зізнанням про зраду

Особливу увагу підписників привернула лояльність Лізи до зрад як таких. Адже дівчину засмутив на сам факт невірності, а персона, на яку її проміняли.

Нагадуємо, що Алекс Топольський обрав Катерину Лозовицьку. Однак пара не пробула разом і місяця. Згодом стало відомо, що після завершення зйомок чоловік всіляко намагався розпочати стосунки з Олександрою Мудрою, однак дівчина прийняла рішення, що назад дороги не буде. У якості виправдання екс-холостяк заявив, що не міг обрати іншу фіналісткою через її сім’ю.

Врешті-решт, молоді люди просто розсварилися і більше не спілкуються. Зараз Олександра щаслива у стосунках з громадянином Сполучених Штатів Америки.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.