Не Фреймут і не Нікітюк: який вибір між усіма жінками життя зробив шоумен Сергій Притула – деталі зі стосунків

Відомий телеведучий, шоумен, а зараз волонтер Сергій Притула має цікаве особисте життя. Зараз він люблячий чоловік та прекрасний батько. Кому вдалося заполонити серце зірки Нового каналу?

Неодноразово такому харизматичному чоловіку приписували роман з колегами по роботі. Цікавою парою у світі українського телебачення могли стати Сергій Притула та Ольга Фреймут.

Спільні проєкти на Новому каналі приносили непогані рейтинги, а самі ведучі демонстрували зацікавленість один одним. Після того, як головна ревізорка країни пішла працювати на телеканал “1+1” між ними пробігла чорна кішка і спілкуватися, як раніше більше не змогли.

Сергій Притула публічно зізнався, що є батьком доньки Ольги Фреймут
Сергій Притула та Ольга Фреймут

Про стосунки Сергія Притули та Лесі Нікітюк теж ходили плітки. Це й не дивно, адже спільний тандем на розважальному шоу “Хто зверху?” демонстрував якусь “хімію” та щирість у взаємних. Обидвоє мають прекрасне почуття гумору, харизму та працювали в одній ніші, проте є одне “але”. Сергій вже одружений та має свою даму серця, яку обрав у 2015 році.

Сергій Притула та Леся Нікітюк
Сергій Притула та Леся Нікітюк

Яку жінку покохав та взяв у дружини Сергій Притула?

Відомо, що волонтер має прекрасну красуню-дружину Катерину Сопельник, з якою познайомився на зніманнях. 28 серпня 2015 року зародилася нова сім’я. Закохані офіційно стали подружжям. Зрозуміло, що спочатку їхні взаємними базувалися лише на робочих моментах. Коли перший шлюб шоумена розпався, у пари закрутився бурхливий роман та справжнє кохання, яке призвело до появи спільних донечок: Соломії та Стефанії.

Сергій Притула з дружиною Катериною

Шоумен зізнається, що немає ідеальних стосунків у житті, тому у них теж бувають непорозуміння. Проте вони з Катериною намагаються сідати за стіл переговорів, доходити до спільного рішення, підтримувати, довіряти та поважати простір дорогих для них людей.

Нагадаємо, що від першого шлюбу з Юлією Андрійчук має сина Дмитра, якого виховує та намагається не обділити своєю увагою. З колишньою дружиною залишився в хороших, дружніх, батьківських відносинах.

Популярне зараз

Схожі новини