Ніяка вона не Саніна: яке прізвище з народження має подруга Кароль Юлія Саніна – факти з життя

Поціновувачі справжнього року давно стали фанатами гурту “The Hardkiss”, де Юлія Саніна постала ледь не обличчям та головною солісткою всієї банди. Ця дівчина дивує своїми яскравими та екстравагантними образами на сцені та в житті.

Цікаві факти з біографії

Майбутня зірка шоу-бізнесу народилася 11 жовтня 1990 року у Києві. Цікаво, що зростала у сім’ї музикантів, а тому сама захопилася вокалом.

Вперше змогла продемонструвати творчий талант у трирічному віці, де заспівала на сцені з ансамблем, яким керував її тато. У шкільних роках виконувала різні пісні в дитячих групах та навіть сольно.

Також ніяка вона не Саніна, як ми звикли чути та сприймати, а Головань. Саме це прізвище отримала з народження, але для творчості згодом взяла псевдонім.

Юлія Саніна зі сміливим чорним покриттям
Юлія Саніна

Відомо, що фронтвумен заміжня. З майбутнім чоловіком познайомилася, бувши журналісткою, на одному з телеканалів. Саме з продюсером Валерієм Бебком у неї розпочалася нова сторінка в її життєписі та кар’єрі. Створили власний гурт “The Hardkiss”, пишуть самостійно пісні та активно розвиваються. Попри захоплення вокалом, артистка здобула освіту фольклориста, філолога. Але це не завадило досягти мети та бажаних цілей.

У 2016 році зайняла одне із суддівських крісел на співочому талант-шоу “Х-Фактор”, де стала справжньою наставницею та прикладом для всіх учасників.

Для своїх прихильників змогла відкритися ще з іншого, позитивного боку після участі в проєкті “Танці з зірками” у 2020 році. Партнером, хорошим другом та підтримкою став Дмитро Жук. З кожною новою хореографією відкривала свою душу, щирі емоції та почуття.

Схожі новини