Екс-дружина Остапчука Христина Горняк зізналась у стосунках з одруженими чоловіками: “Продалась”

Христина Горняк почала цікавити українську публіку в той момент, коли почала зустрічатися з відомим телеведучим та шоуменом Володимиром Остапчуком ще за часи його розлучення.

Майже три роки тому Остапчук познайомився з нотаріусом Христиною Горняк, в яку закохався з першого погляду та не зміг пройти повз своїх почуттів. Але на той момент Володимир перебував у стані розлучення зі своєю першою дружиною Оленою Войченко, яка була налаштована не дуже позитивно та звинувачувала чоловіка в усіх своїх бідах.

Христина Горняк

Розлучення далося Остапчуку нелегко, адже колишня добряче змусила його понервувати. Річ в тому, що Олена звинувачувала шоумена у психічному відхиленні та прояві агресії, але медичного підтвердження такого факту у неї не було. Тому, жіночка активно ходила на всі можливі інтерв’ю, де могла розповісти свою версію подій. А ось коли в його житті з’явилась Горняк, то  у жінки з’явилось ще одне звинувачення на сторону чоловіка.

Та насправді мало хто вірив, що Остапчук може крутити роман бувши у шлюбі. І все так і було, Христина не змогла б будувати стосунки з одруженим. Це її принцип, через який вона вже точно не змогла б переступити. Тому, відносини Володимира і Горняк почалися вже толі, коли чоловік був майже вільним.

Та тепер й сама Христина потрапила в таку ж саму ситуацію, як колись Войченко. Нині вони з Остапчуком розлучені, але у чоловіка вже є нова та молода обраниця. А ось сама жінка тим часом живе в Австрії та намагається проводити свої будні з користю. Тому вона дуже часто спілкується з підписниками та відповідає на їхні питання.

Днями у жінки запитали, чи були у неї стосунки з заможними одруженими чоловіками, на що вона відповіла так:

“Не було, я влюбчива, але було коли кохання та почуття пропали, а стосунки ще деякий час продовжувалися. І я відчула себе дуже не ок. Ніби продалась” – відповіла жінка

Сторіс Христини

Також далі Христина зазначила, що й з одруженими чоловіками вона б собі стосунків ніколи не дозволить, бо це також принизливо, як і залежати від чоловіка матеріально, тому одружені та заможні  це табу.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.