Які стосунки насправді пов’язують колег Людмилу Барбір та Руслана Сенічкіна: дружбою точно не пахне

Дуже часто буває, коли співведучим чи колегам з різних сфер діяльності приписують романтичні стосунки. Звичайно, що особливо це стосується знаменитих людей, які постійно на виду.

Так, наприклад, Руслан Сенічкін та Людмила Барбір багато років працюють у творчому тандемі на ранковому шоу “Сніданок з 1+1”. За цей період вони вже навчились розуміти одне одного без слів, та навіть, можуть читати думки колеги. Це, звичайно, приходить із досвідом. Але не тільки це впливає на таку чуйність між ними.

Сенічкін з Барбір

Річ в тому, що Руслан та Людмила, так, так, зараз це звучить як назва роману, але продовжимо свою історію. Тож, колеги є справжніми друзями у реальному житті. Вони настільки потоваришували, що стали рідними людьми, тобто, це не просто дружба, це рідство душ. І таке буває не так часто, бо зазвичай всі колеги просто товаришують, а не настільки гарно відчувають один одного.

Тому, стосунки Люди та Руслана виглядають як дійсно романтичні, бо вони легко можуть обійняти одне одного, полежати у прямому ефірі в одному ліжку та поцілувати у щічку чи губи, але поцілунки виключно дружні. Тож, плітки про їхній роман дійсно облетіли всю країну, і навіть зараз вони не вщухають. Хоча Барбір має чоловіка та сина. І це вже повинно бути фактом для того, аби ці плітки припинили своє існування.

А ось Сенічкін холостяк, і здається, йому так дуже комфортно й він не хоче нічого змінювати у своєму житті. Принаймні чоловік так говорить. А ось що насправді відбувається в його житті та душі, невідомо.

Які стосунки між Русланом Сенічкіним та Людою Барбір

Також масла у вогонь піддає ще той факт, що Руслан з Людою можуть подорожувати разом, ходити на прогулянки, на каву та просто десь посидіти, відволіктися від роботи. Але насправді нічого дивного в цьому немає, бо дружба між чоловіком і жінкою все ж таки існує, і вона не має нічим відрізнятися від інших видів товаришування.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.