Стосунки похитнулися”: Позитив відверто розповів про народження дружби та співпраці з Потапом

Позитив відомий український співак, репертуаром якого, завжди вважався реп, але сам артист так не вважає. Тому пробує себе в різних напрямках творчості. Але зараз Позитив почав новий шлях і він вже без Потапенко.

Днями вийшло нове розгорнуте резюме з Позитивом, де він відверто розповів про свої особисті моменти в житті, які сталися за останній час. Одна з тем торкнулася й дружби Олексія з його екс-продюсером Потапом. На інтерв’ю чоловік розповів, що знає Потапенко зі своїх 11-ти років, а ось продюсеру на той момент було вже 19. Різниця у такому віці відчувається досить суттєво, проте це не завадило їм побудувати міцну дружбу та співпрацю.

Позитив і Потап

“Ми зі шкільною групою записали кілька треків і хотіли знайти людину, яка б допомогла нам реалізуватися. Ми тоді  прийшли до клубу “Ультра”, де часто виступав Потап, і нас з ним познайомив Петя Чорний – розповів Олексій”

Також, Позитив зазначив, що його стосунки з Потапом відразу ж стали гарно складатися, до того ж гуртові потрібна була людина, яка могла б допомогти їм у реалізації своїх творчих амбіцій. Так все і почалось. А далі почався період 20-річної співпраці та дружби. Разом Потап і Олексій дійшли до вершини українського шоу-бізнесу. Одне для одного вони є дуже близькими людьми, проте останнім часом їхня дружба стала не такою міцною, як була ще рік тому.

“Дружба наша похитнулася. Пов’язано це напевно з відстанню.  Багато чого змінилося, і, на жаль, якось розійшлися наші дороги. По-перше, плани, які були до вторгнення, просто стерлися, та я маю надію, що все ще відновиться” – зізнався співак.

Позитив додав, що спілкуються вони з Потапом дуже рідко, в них різні погляди на події в Україні, тому, це також є причиною того, що їхні стосунки вже не є такими близькими. Але можливо, все ще стане на свої місця і разом вони зрозуміють, що не хочуть втратити свою багатолітню дружбу й почнуть зближуватися.

Позитив про дружбу з Потапом

Ну а поки що, кожен з них займається своїм життям, розвиваються в різних напрямках та будує кар’єру окремо один від одного. Тож, не дивно, що у кожного за останній рік змінилися погляди на життя та оточення.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?