Каменських, Данилко, Кравець та інші зірки, які все життя не можуть вилікуватися: здоров’я за гроші не купиш

Настя Каменських

Зірки, які все життя не можуть вилікуватися

Настя Каменських тривалий час не мала жодних серйозних проблем зі здоров’ям. Однак, після початку пандемії все кардинально змінилося. Співачка вперше зізналася про те, що має досвід панічних атак, і вони приносять дуже багато дискомфорту в реальному житті.

Ба більше, побороти їх немає ніякої можливості. Артистка активно працює над зменшенням їхньої інтенсивності, і зізнається, що раніше ніколи не розуміла, як подібне може спричиняти складнощі у житті інших людей. Аж допоки не зрозуміла як це на собі.

Андрій Данилко

Що відомо про таємних дітей Андрія Данилка
Зірки, які все життя не можуть вилікуватися

Чутки про невиліковну хворобу Андрія Данилка ходять шоу-бізнесом майже 20 років. Увесь цей час піар-відділ колективу Вєрки Сердючки активно спростовував дану інформацію. Втім, декілька років тому дані про стан артиста все ж таки вийшли назовні.

Стало відомо, що Андрій Данилко має порушення циркадних ритмів, а тому не може нормально спати. Щоб побороти цей стан артист активно відпочивав у санаторіях та лікувався у найкращих лікарів. Ба більше, йому вдалося покращити якість свого сну, і в результаті цього позбавитися десятку зайвих кілограмів. Також з’являлася інформація про глибоку депресію артиста у результаті його конфлікту з російською владою, однак Андрій жодного разу не підтверджував її.

Даша Астаф’єва

Даша Астаф'єва зустріла Діанова та Кіма
Зірки, які все життя не можуть вилікуватися

Два роки тому найбажанішу жінку України направили в лікарню на швидкій. Уся справа в тому, що красуня хворіла на ендометріоз, і навіть не мала гадки про свій стан. Після пережитого Даша зробила публікацію на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, в якій попросила жінок пильно слідкувати за своїм жіночим здоров’ям і розуміти, що ігнорування певних проблем може призвести до летального результату.

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва осоромилася на сцені
Зірки, які все життя не можуть вилікуватися

Співачка страждає від проблемної шкіри. Власне, Надя зізналася, що в неї акне, а тому вона вимушена дуже ретельно слідкувати за своїм харчуванням, доглядом за обличчям, тощо. Свого часу естетична частина проблеми навіть не дозволяла їй нормально будувати стосунки. Коли Надя познайомилася з Володимиром Дантесом, то не могла зрозуміти, як він може її покохати, якщо в неї є висипання.

Олена Кравець

Олена Кравець назвала справжню причину, чому покинула Квартал-95
Зірки, які все життя не можуть вилікуватися

Декілька років тому Олена Кравець повідомила про те, що страждає від кропив’янки. Даний стан невиліковний, і для себе пацієнт може зробити лише одне: проходити терапію, яка допомагає зняти симптоми.

Популярне зараз

Схожі новини