Оскільки Позитив є публічною особистістю, то його життя цікавить багатьох, в тому числі й особисте, точніше, воно є особливо цікавим для поціновувачів його творчості. Зараз співак ретельно приховує подробиці свого приватного життя, але раніше, все його життя було напоказ.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/8c065c00-f7be-42ed-9222-a05b0904defc.jpeg)
Ще кілька років тому Олексій був одружений на подрузі Насті Каменських Анні Завгородній. Дівчина, здається, хотіла публічності, тому досить часто розповідала подробиці їхнього життя. А самою гучною подією стало їхнє розлучення. Хоча у шлюбі Аня та Олексій прожили багато років, але кожен з них був сфокусований на власному розвитку, особистісному та творчому.
Та й чесно кажучи молоді сучасні пари не поспішають з народженням дітей, оскільки теперішнє покоління більш серйозно ставиться до цього. Зараз діти це дуже дорого, а також потрібно бути на сто відсотків готовими до такого серйозного кроку. Адже це не іграшка, яку можна здати у магазин або залишити саму вдома. Також важливо мати все необхідне, щоб вагітність проходила в комфорті і дитина мала все необхідне.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/200b2abf-2a9e-48e1-8f69-515ad04c030c.png)
Нині Завгородньому трошки за тридцять, і саме в такому віці чоловіки та жінки свідомо вирішують, потрібні їм діти чи ні. І ось якраз Олексій відчуває, що зі своєю новою дівчиною, він хоче народити дитину і готовий брати за дівчину та за майбутню дитину повну відповідальність. Тож, здається хлопець, якого всі ми знаємо як репера, виріс і став справжнім рішучим чоловіком. Можливо, незабаром співак оголосить хто саме є його новою супутницею життя та про її вагітність.