Говорять українською, а сваряться російською: дружина-донеччанка Сергія Притули розповіла про сімейний уклад

Сергій Притула відомий український волонтер, телеведучий та шоумен, життя якого, цікавить мільйони людей, оскільки він досить цікава людина, та має досить яскраве життя на різні події.

Особисте життя Притули також було і є насиченим, адже чоловік мав два шлюби, і в одному з них, він все ще перебуває, та живе щасливо, виховуючи трьох діточок. Перший шлюб Сергія розпався багато років тому, проте, стосунки з колишньою дружиною він зміг зберегти гарними та адекватними. І це необхідно було зробити, тому що в них є спільний син Дмитро, який має відчувати любов та турботу зі сторони обох батьків.

Родина Притули
Родина Притули

Та після розлучення чоловік довго був холостяком, хоча йому й приписували багато романів з відомими колегами, від Фреймут до Нікітюк. Проте Сергій собі не дозволяв романів на роботі. Але його нинішня дружина Катерина Сопельник є колегою Притули. Річ в тому, що жінка працювала продюсером на Новому каналі, а згодом стала менеджером на проєкті Притули “Вар’яти”.

У родині Каті та Сергія панує любов, взаємоповага та гармонія. Адже вони зійшлися вже у свідомому віці, тому, будувати стосунки вони хотіли вже нормальні, які можуть проіснувати багато років. Так і сталося. Але звісно, без сварок не обходиться, адже це родинні відносини, які не бувають ідеальними. Тож, сварки присутні. І це не дивно, Притула чоловік з характером, та ще й дуже прискіпливим.  А Катерина народилась на Донеччині, тому теж має нелегкий характер.

Дружина Притули
Дружина Притули

Також, відомо, що у Донецькому регіоні всі говорять російською, як і у Києві, у Харкові, та інших містах України. Тому, вдома Катя може вільно розмовляти російською мовою, і Сергій, який все життя говорить українською, абсолютно адекватно до цього ставиться навіть зараз, коли є такі мовні загострені питання. Тож, сварки та дискусії в будинку Притули, часто відбуваються російською.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.