Особисте життя Притули також було і є насиченим, адже чоловік мав два шлюби, і в одному з них, він все ще перебуває, та живе щасливо, виховуючи трьох діточок. Перший шлюб Сергія розпався багато років тому, проте, стосунки з колишньою дружиною він зміг зберегти гарними та адекватними. І це необхідно було зробити, тому що в них є спільний син Дмитро, який має відчувати любов та турботу зі сторони обох батьків.
![Родина Притули](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2021/05/11ad0b99-6b7e-4705-be4a-7e847d7912ad.jpeg)
Та після розлучення чоловік довго був холостяком, хоча йому й приписували багато романів з відомими колегами, від Фреймут до Нікітюк. Проте Сергій собі не дозволяв романів на роботі. Але його нинішня дружина Катерина Сопельник є колегою Притули. Річ в тому, що жінка працювала продюсером на Новому каналі, а згодом стала менеджером на проєкті Притули “Вар’яти”.
У родині Каті та Сергія панує любов, взаємоповага та гармонія. Адже вони зійшлися вже у свідомому віці, тому, будувати стосунки вони хотіли вже нормальні, які можуть проіснувати багато років. Так і сталося. Але звісно, без сварок не обходиться, адже це родинні відносини, які не бувають ідеальними. Тож, сварки присутні. І це не дивно, Притула чоловік з характером, та ще й дуже прискіпливим. А Катерина народилась на Донеччині, тому теж має нелегкий характер.
![Дружина Притули](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/mycollages-2023-03-17t132835.289.jpg)
Також, відомо, що у Донецькому регіоні всі говорять російською, як і у Києві, у Харкові, та інших містах України. Тому, вдома Катя може вільно розмовляти російською мовою, і Сергій, який все життя говорить українською, абсолютно адекватно до цього ставиться навіть зараз, коли є такі мовні загострені питання. Тож, сварки та дискусії в будинку Притули, часто відбуваються російською.