“Нащо я написала”: телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, як була кинута майбутнім чоловіком Тимуром

Прямолінійна телеведуча Маша Єфросиніна ніколи не боїться критики чи гнівного слова у свою адресу. Розповіла, як зав'язалися її стосунки з майбутнім чоловіком Тимуром Хромаєвим.

Гнівне слово, критика, невдоволені коментарі ніколи не лякали цю публічну особистість. Ба більше, у своєму Instagram-блозі гідно веде власний інформаційний фронт, намагається показувати та розповідати правду про війну, відкриваючи очі усім росіянам.

Проте згодом зрозуміла, що сусідньому народу довести щось марно, тому продовжує працювати на благо своєї країни. Канал Маші Єфросиніної на YouTube, з кожним днем набуває все більше обертів. Відверті розмови з українськими зірками в “Екзамені. Нова реальність”, спільний формат проєкту з Олею Поляковою “Дорослі дівчата” продовжують бути в трендах переглядів.

Маша Єфросиніна ніжно привітала чоловіка з днем народження
Маша Єфросиніна

Відомо, що крім успішної кар’єри, побудувала міцну родину з бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Жінка розповіла, як зав’язалися міцні стосунки з майбутнім чоловіком та його таємниче зникнення.

Маша Єфросиніна розповіла свою історію кохання

Зіркова ведуча країни познайомилася зі своїм благовірним в Ялті ще 20 років тому. Маші було всього 22. Декілька місяців пара зустрічалася. Все було добре, романтично, закохані дізнавалися про одне одного, ходили на побачення, спілкувалися, але після першої спільної ночі він зник. Минув місяць і нічого не змінилося.

Єфросиніна згадала, що 25 травня був її день народження і мала відбутися премія “Чорна перлина”. Вона старанно готувалася, наряджалася й зрозуміла, що не хоче йти на цю світську подію сама, тому вперше в житті вирішила написати першою чоловіку. У текстовому повідомленні Маша зізналася, що він їй сподобався, а тому просить його допомоги та скласти їй компанію на весь вечір. На велику кількість слів Тимур відповів одне лиш “звичайно”.

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим

Чоловік на той момент не розумів, що у зірки день народження. Тимур холодно запитав скільки годин триватиме вся подія і вони поїхали. Маша отримала свою нагороду на сцені й коли ведучі заходу зазначили, що зірка святкує свій день народження, почала шукати в залі його очі, де чітко читалося зніяковіння та сором за зникнення та не привітання жінки. З того часу їхні взаємними почали розвиватися геть по-іншому. З романтикою, квітами та святкуваннями усіх важливих свят.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?