Живіт болить, а синці жовтіють: Катерина Репяхова розповіла, як почувається на 3 день після операції

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова повідомила, як почувається на 3 день після операції. Їй стало набагато краще, але деякі наслідки ще видніються на обличчі дівчини.

Шлюб Віктора Павліка та Катерини Репяхової досі в центрі всіх обговорень, адже подружжя має велику різницю у віці, яка становить цілих 29 років. Відомо, що жінка була концертним директором артиста, а у 2020 році отримала статус законної коханої дружини.

Ніякі перепони не стануть на заваді справжньому сімейному щастю. У 2021 році Катерина стала вперше мамою та подарувала Віктору маленького синочка Михайлика, який вже схожий на зіркового татуся. Обожнює, коли той наживо співає свої хіти, а хлопчик зі свого боку танцює під їх виконання.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катерина спочатку була задоволеною своєю вродою, але останнім часом мріяла про збільшення форм губ, ринопластику та ліпофілінг. Час пройшов непомітно і підписники  дочекалися цієї новини про пластичну операцію жінки. Віктор Павлік був проти будь-яких втручань у природну красу, адже вважав її й так гарною, молодою, неймовірною. Згодом підтримав кохану та прийняв у новому теперішньому обліку.

Відверто у своєму блозі в соціальній мережі Instagram Репяхова поділилася, як почувається на 3 день після операції. За словами Катерини, їй вже значно краще, проте синці під очима стали більшими, живіт продовжує боліти та наявний набряк, через який важко брати маленького Михася на руки. Проте продовжує нормально функціонувати, гуляти з дитиною, приводити себе до ладу та чекає, коли зможе повністю відновитися та насолоджуватися оновленою собою.

Катерина Репяхова розповіла, як почувається на 3 день після операції

Нагадаємо, що Віктор Павлік зараз знаходиться у відрядженні за кордоном. Кохані довго прощалися, адже деякий час знаходитимуться на відстані. Але впевнені, що це чудова нагода засумувати за своєю половинкою та якнайшвидше повернутися додому.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.