На весіллі з Настею Каменських обіймав іншу: коханка Потапа вразила деталями роману — “Знає все і пам’ятає”

Колишня співробітниця MOZGI Entertainment GIP C доповнила свою розповідь про подружні зради Потапа Насті Каменських. Усі деталі в нашій статті.

Днями розгорівся скандал навколо “розлучення” Насті Каменських та Потапа. Раніше в мережі з’являлися новини про те, що зірки з великою імовірністю можуть розлучитися. Однак причиною пліток послужила дивна поведінка артистів, які останнім часом постійно знаходяться в розлуці.

А нещодавно колишня співробітниця Олексія повідомила про те, що він зраджував дружині з нею. GIP C стверджує, що була коханкою продюсера, який обіцяв їй побудувати музичну кар’єру, але в результаті залишив ні з чим.

Виконавиця не тільки активно розповідає на своїх акаунтах в соціальних мережах Instagram, ТікТок та YouTube про досвід стосунків з Потапом, але й навіть записала кліп на цю тему.

Співачка GIP C показала, як обіймалася з Потапом на його весіллі

Поки що співачка не надала конкретних доказів того, що у шлюбі Потапа та Насті Каменських відбувався адюльтер на постійній основі, однак стверджує, що за необхідності надасть скріншоти листування.

Співачка GIP C показала, як обіймалася з Потапом на його весіллі

Також героїня нашої статті показала фотографію з весілля пари, на якій стоїть зліва від чоловіка та обіймається з ним, поки по праву руку стоїть Настя Каменських. Поки що до заяв дівчини користувачі ставляться досить скептично. Однак, GIP C це не зупиняє. Ба більше, вона стверджує, що Потап сам прекрасно знає, про що вона каже. До речі, не дивлячись на те, що скандал триває вже тиждень, продюсер не зробив жодної заяви щодо озвученого.

“Всі такі милі. Говоріть що завгодно, але Потап знає і все пам’ятає. І моя сім’я також, адже саме вони везли мене на бізнес-розмову. Я розумію, що ви їх дуже любите. Ви смієтеся з мене, а мені школа вас та їх, адже там все закрито за 10 замками з таким п***цом, який придумати важко. Я можу говорити про це спокійно, не боючись, що моя кар’єра під загрозою, як це роблять персонажі з коаліції, яку ви так захищаєте”, — зізналася GIP C.

Варто відмітити, що Настя Каменських поки що також ніяким чином не реагує на скандал, хоча він беззаперечно її стосується.

Схожі статті