Юрій Горбунов зробив Катерину Осадчу багатодітною мамою: у пари зʼявився третій син, а так хотілося дочку

Знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов став батьком у доволі пізньому віці. Тим часом його дружина Катерина Осадча, наближаючись до 40 років, взагалі стала багатодітною.

Особливою ознакою великої любові глядачів до знаменитості є їхнє бажання почути новину про поповнення у її сім’ї. Так, користувачі мережі з нетерпінням чекають на повідомлення про вагітність Насті Каменських, Наді Дорофєєвої, Олі Полякової, Злати Огнєвіч, тощо.

Ще 10 років тому фанати Юрія Горбунова щиро засмучувалися за нього, адже телеведучий вже був немолодим, а так і не став батьком. Чоловік проживав у шлюбі з набагато старшою за нього дружиною Людмилою і виховував її дочку від попередніх стосунків Ксенію. Шоумен навіть отримав досвід становлення дідусем, адже його падчерка народила дочку.

Катя Осадча стала багатодітною мамою

Катя Осадча поділилася ідилією в шлюбі з Горбуновим
Катя Осадча стала багатодітною мамою: Юрій Горбунов хоче ще дітей

Тому найсенсаційнішою новиною в шоу-бізнесі за останнє десятиліття стало зізнання Юрія Горбунова та Катерини Осадчої, що вони чекають на спільну дитину. Тоді ж стало відомо, що зірки одружилися. У цьому питанні наздогнати пару не вдалося навіть Насті Каменських та Потапу.

Незабаром у родини з’явився син Іван. Катя Осадча на той момент була досвідченою матір’ю, адже на початку двотисячних народила Народному депутату України Олегу Поліщуку сина Іллю.

Катерина Осадча та Ілля Поліщук
Катя Осадча стала багатодітною мамою

А через 5 років після народження другої дитини Катерина Осадча офіційно стала багатодітною матір’ю, адже повідомила про народження сина Данила. Варто відмітити, що на цей раз зірки розраховували на дівчинку, однак появі спадкоємця тішилися не менше. Хіба що згодом Юрій Горбунов публічно натякнув своїй дружині, що все ж таки хоче стати батьком маленькій принцесі.

Юрій Горбунов та Катя Осадча зі своїми дітьми
Катя Осадча стала багатодітною мамою

Після початку повномасштабної війни в Україні родина публічно обговорювала з журналістами імовірність усиновлення дитини, яка внаслідок останніх подій залишилася без батьків. Але пізніше Катя та Юрій відмовилися від гучних заяв, так як юридична сторона даного питання поки що ускладнена.

Тобто, цілком імовірно, що сім’я все ж таки наважиться на даний крок, але стверджувати щось наперед принципово не хоче.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.