“Коханка” Потапа розповіла, чому раніше не розсекретила роман з ним: “Робить мерзенні речі”

Декілька тижнів тому колишня учасниця гурту NZK та екс-підопічна Потапа заявила, що мала роман з продюсером. Нібито чоловік пропонував дівчині близькі стосунки в обмін на успішну кар’єру на сцені. Свої слова артистка поки що ніяким чином не підтверджує, але говорить про те, що в неї є докази, і нібито Олексій про це добре знає.

GIP C розповіла, чому раніше не розсекретила роман з Потапом

GIP C розповіла, чому раніше не розсекретила роман з Потапом

Аудиторія з недовірою поставилася до зізнання Євгенії, тож вона вирішила публічно розповісти, чому не наважувалася заговорити про пережите раніше. Мовляв, Потап не цурався різних методів змушувати людей мовчати. І ба більше, дівчина стверджує, що вона далеко не єдина, хто потрапив у подібну ситуацію з продюсером.

“Мені не потрібні якісь обійми, щоб мене пожаліли. Я взагалі намагаюся донести історію про те, що є “впливова” людина, яка користувалася і користується своєю популярністю для шантажу, робить гидкі і мерзотні речі по відношенню до мене, по відношенню до інших артисток, імена яких та ситуації я поки не готова і не хочу про це говорити. Це чужі історії. Я просто це знаю. Я розповідаю те, що відбувалося зі мною”, – зізналася співачка у новій публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Примітно, що Олексій досі ніяким чином не відреагував на дані звинувачення, хоча новина розлетілася з шаленою швидкістю. Настя Каменських також ігнорує сказане на адресу її чоловіка, і натомість повідомила про те, що зараз не може виступати перед публікою через новоутворення у голосових зв’язках.

Що відбувається у сім’ї залишається великою загадкою для більшості шанувальників, які щиро хвилюється за можливо розбите серце співачки.

Нагадуємо, що екс-підопічна Потапа також створила відеороботу на тему вищевказаного скандалу. Деякі шанувальники при цьому схиляються до думки, що це може бути добре продуманий хайп, який був влаштований за згодою Олексія. Тим не менш, минулого року компанія продюсера розірвала контракти з усіма виконавцями, що багато чого пояснює.

Популярне зараз

Схожі новини