“Носила хіджаб”: молода дружина Віктора Павліка зізналася у романі з мусульманином та прийняла його віру

Молода дружина знаменитого українського виконавця Віктора Павліка Катерина вперше розповіла про те, якими були її стосунки з мусульманином. Усі деталі в статті.

Декілька років тому молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова прийняла рішення зайнятися розвитком власного блогу і, варто відмітити, що досягла у цій діяльності абсолютного успіху. Зараз вона неймовірно популярна, і згадується в пресі не тільки, як благовірна відомого музиканта, але і як інфлюенсер в соціальних мережах.

Молода дружина Віктора Павліка зізналася у романі з мусульманином

Репяхова показала, чим займається її чоловік за кордоном
Молода дружина Віктора Павліка зізналася у романі з мусульманином

Нещодавно дівчина наважилася пластичну операцію: Катерина змінила форму свого носа. У зв’язку з цим у неї взяв ексклюзивне інтерв’ю Слава Дьомін. Під час розмови журналіст ставив найрізноманітніші запитання, а також поцікавився щодо міфів про стосунки Катерини з мусульманином та китайцем.

І варто відмітити, що про обранця, який сповідував Іслам Катерина все ж таки розповіла. Виявляється, в університетські роки майбутня знаменитість перебувала у такому романі, і ба більше, прийняла віру свого коханого. Так, Катерина зізналася, що на другому курсі носила хіджаб.

“Ми 5 років були разом. Я на першому курсі університету була православною. Тримала великий пост. На другому курсі я була мусульманкою. Я носила хіджаб. Я думаю, що в мене в університеті дуже добре запам’ятали. На третьому курсі я дуже заглибилися в іудаїзм. А на четвертому курсі я вже просто була собою. Я просто зробила висновок, що релігія, це все не моє”

Що ж стосується роману з китайцям, то Катерина дану інформацію спростувала. Насправді у красуні був друг даної раси, який свого часу їй дуже допоміг.

Окрім цього концертна директорка розповіла, що вважає винним у тому, що ця інформація взагалі потрапила до преси, колишнього водія Віктора Франкович. Мовляв, саме він обговорював з екс-дружиною Павліка Ларисою усе почуте, і не завжди правильно трактував сказане. Тим часом жінка квапилася розповісти усі плітки своїй аудиторії, що неодноразово викликало скандали.

Нагадуємо, позаминулого року Катерина подала в суд на Ларису за публічні образливі висловлювання на її адресу і виграла засідання. Жінка зобов’язалася виплатити Катерині 8 тисяч гривень, але досі їх не віддала.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.