Злату Огнєвіч потягнуло на солоне: мариновані огірки й сушена риба – перші прояви вагітності?

Відома українська співачка та головна Холостячка України Злата Огнєвіч стала однією з провідних артисток, яка випускає нетипові треки, які стають неймовірно популярними серед українських слухачів.

З кар’єрною стежкою у Злати все склалося дуже добре, вона співає з дитинства та бере участь у різноманітних конкурсах талантів, тому з самої юності дівчина протоптувала свою стежку у світ шоу-бізнесу. І, як ми бачимо зараз, Огнєвіч це вдалося. Тому тепер артистка є однією з найпопулярніших та найзатребуваніших співачок.

Злата Огнєвіч

Злата має унікальний голос, такого тембру серед українських артистів більше немає. Її пісні часто беруть для різних фільмів та серіалів, бо вони мають неймовірний сенс та надають сценам з фільмів нові фарби.

Та якщо з кар’єрою у співачки все вийшло чудово, то з особистим життям все склалося не найкращим образом. Річ в тому, що у жінки було кілька невдалих стосунків, які вона переживала дуже складно й довго відходила від кожних. Просто жінці не пощастило з чоловіками в її житті. І так буває дуже часто, коли розумним та красивим жінкам не щастить в особистому житті.

Злата навіть стала учасницею шоу “Хлостячка”, де ніби-то знайшла своє кохання в образі Андрія Задворного. І здавалося б все було добре, але потім Андрій виявився не таким гарним, як хотів здавався на проєкті.

Раціон Злати

Та найбільшою проблемою в житті Злати є відсутність власних дітей, це бентежить не лише її, а ще і її підписників. Та днями Огнєвіч показала, з яким апетитом вона їсть солоні огірки та сушену рибу. Зазвичай жінок тягне на солоне при вагітності. Але Огнєвіч не носить під серцем дитину. Тому, це можливо просто весняний підрив апетиту, як сама Злата й пояснює свій шалений апетит, який останнім часом у неї просинаються.

Схожі статті