Надя Дорофєєва та Міша Кацурін відзначили першу річницю стосунків: перемогло кохання

Дорофєєва вже цілий рік зустрічається з ресторатором та фуд-блогером Мішею Кацуріним. Обидва вони стали просто ворогами всього народу через свої почуття. Звісно історія любовного чотирикутника й досі здається дивною. Але в житті бувають ситуації ще гірше, тому ця ситуація не найдивніша. Але через те, що всі вони є відомими людьми, то їхня історія пригорнула до себе багато уваги та нерозуміння з боку оточення.

Так вийшло, що Надя з Мішею швидше за Дантеса і Кацуріну зрозуміли, що між ними є почуття закоханості, вони стали винними. Тому саме ця парочка отримувала критику на свою адресу. Спочатку Надю сильно засуджували, потім це дійшло й до Михайла. Але якщо перший час Надя стримувала свої емоції, то згодом вирішила відповісти та зізнатися публічно, що вона закохана, щаслива та просто живе так, як хоче.

Було багато запитань з приводу того, як саме склалися стосунки Дорофєєвої та Кацуріна, але чіткої відповіді не було. І кілька місяців тому, пара випустила спільний трек, де вони розповіли історію свого кохання. Ця пісня стала відповіддю на запитання.

Зараз вже ні Надя, ні Міша не соромляться демонструвати свої почуття та час, який вони проводять разом. І це дуже мило, адже кохання, яке перемагає всі хейти, всі засудження варто поваги. І ця пара разом, з підтримкою одне одного змогли пережити найважчі періоди свого роману. Та тепер вони нічого не приховують та нічого не соромляться.

Надя та Міша

Вчора Кацурін і Дорофєєва відзначили рік своїх стосунків, і попри все, це був незабутній рік стосунків, наповнений щастям, підтримки, взаєморозуміння та поваги одне до одного.

Популярне зараз

Схожі новини