Ані Лорак назвала розлучення з Налчаджиоглу “травмою” і розповіла, як все було насправді: плакала кожен день

Знаменита скандальна виконавиця Ані Лорак дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше розповіла, як намагалася оговтатися від розлучення з колишнім чоловіком.

Офіційний розрив зі своїм обранцем у житті Ані Лорак стався 2019 року. Даній події передували 2 роки розлуки: співачка та бізнесмен жили окремо і намагалися адаптуватися до нової реальності, що обидвом давалося нелегко.

Ані Лорак розповіла про розлучення з Муратом Налчаджиоглу

Ані Лорак з донькою та колишнім чоловіком
Ані Лорак розповіла про розлучення з Муратом Налчаджиоглу

Шанувальникам здавалося, що останні декілька років Кароліна досить непогано справлялася з кризою, але нещодавно вона дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розкрила, що насправді отримала травму, від якої довго не могла оговтатися. Зірка багато плакала та зачинялася в кімнаті.

По-перше, у мене були особисті травми, на особистому фронті. Переживала я це дуже важко. Зрозуміло, що ти приховуєш, не показуєш свої емоції, і думаєш, як би знайти вихід. Знаєш, і зберегти себе. Тому знаєш дуже багато часу витрачала… І психологи були, йога, книги, закривалась в кімнаті  плакала під ковдрою, от знаєш, були такі стани, що ти ось просто плачеш, і можеш про плакати півдня. Якісь такі дивні панічні стани. А влітку минулого року я поїхала у Грецію, щоб присвятити час наповненню себе, відсипатися, медитувати, шукати відповіді на питання, йога, книги, спілкування з природою. Коли дуже складно, іноді буває дуже корисно там не знаю обійматися з деревами і спілкуватися з природою”

Примітно, що паузу у кар’єрі через емоційний стан Кароліна зробила саме після того, як стало відомо про заручини її колишнього чоловіка Мурата. Бізнесмен зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині Лілії. Однак, незадовго до повідомлення в мережі ходили чутки про воз’єднання Мурата та Кароліни. На той момент підприємець не був у стосунках з візажист кою, а зі співачкою досить добре проводив час, через що шанувальники не приховувала надії, що артистка та її колишній все владнають та знову будуть разом.

Зараз Ані Лорак зустрічається з іспанцем на ім’я Ісаак. Пара не живе разом і зустрічається, перебуваючи в різних країнах. Тим не менш, обидва активно їздять у гості та проводять разом час.

Схожі статті

Від колишньої Лорак не залишилося й сліду: що зробила з обличчям московська співачка – іспанцю подобається

За два роки співачка Ані Лорак змінилася до невпізнання. Навіть віддані шанувальники із Москви вважають, що це вже перебір. Що зробила зі своїм обличчям артистка?

Колишній чоловік Соломії Вітвіцької Кочатков прокоментував її фото з новим обранцем: такого ніхто не чекав

Телеведуча Соломія Вітвіцька вперше поділилась спільною світлиною з новим обранцем. Окрім шанувальників, на знімок неочікувано відреагував й ексчоловік зірки, режисер Влад Кочатков

Мішина розповіла, чому закінчилися стосунки з переможцем шоу “Холостячка”: “Сталося це раптово і назавжди”

Відома українська акторка стала героїнею реаліті-шоу "Холостячка", де обирала для себе чоловіка мрії. Чому між жінкою та переможцем проєкту не утворилася міцна родина?

Куди зник Дан Балан? Повернувся на батьківщину і перебуває між двома любими жінками: жодна з них не Кароль

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан вже багато часу не з'являється в інформаційному просторі, віддаючи перевагу непублічному образу життя.

“Ви вже не разом?”: нова пасія Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи закінчилася ідилія з одруженим чоловіком

Нова дівчина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, модель Анастасія відверто відповіла, чи разом вони зараз. Підписники запідозрили, що пара могла розійтися.

МастерШеф 13 сезон 3 випуск від 24.02.2024: хто назавжди покинув шоу – “Їй взагалі не соромно було?”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, хто з учасників не впорався із завданням та вилетів з шоу.