“Я отримала підтримку в росії”: співачка Ані Лорак розповіла, чому виїхала з України

Бути патріотом — це надзвичайна відповідальність. На жаль, існують люди, які не в силах витримати її і просто зраджують свою батьківщину. Читайте далі про те, чому Ані Лорак покинула рідну Україну.

Дуже просто жити в країні, в якій майже немає проблем і все відносно спокійно. Дуже просто жити в країні, в якій тебе засипають грошима, у той час, як в рідній країні відбуваються справжні жахіття. Чимало зірок родом з України обрали славу в росії, і забули про рідний дім. Однією із таких селебріті є співачка Ані Лорак.

Як все почалося?

Як би це не звучало дивно, але Ані Дорак народилась в Україні в місті Чернівці. Свою кар’єру дівчина розпочала ще в чотирнадцять років. Саме тоді вона взяла участь в фестивалі “Первоцвіт-92”. Після 1995 року і в подальші роки вона ставала все більш популярною. Вже тоді співачка дуже часто з’являлась на російському телебаченні. До прикладу, Лорак взяла участь в російській телепрограмі під назвою “Ранкова зірка-95”.

З того часу вона співала всюди, де не лінь: чи то в Криму, чи в Україні, чи в росії. У 2008 році її удостоїли честі представляти Україну на пісенному конкурсі “Євробачення” із піснею “Shady lady”.

І що її не влаштовувало?

Здавалося б, в житті співачки справжня ідилія: і чудовий чоловік, і любов мільйонів українських фанатів. Втім, після початку війни в 2014 році Ані Лорак вирішила, що жити так далі їй надзвичайно складно. В інтерв’ю російській журналістці Альоні Жигаловій вона поскаржилась на те, що вона не мала змоги вільно творити через заборону працювати в рф.

Ані Лорак на інтерв'ю з Альоною Жигаловою
Ані Лорак на інтерв’ю з Альоною Жигаловою

За словами Ані Лорак, в Україні вона досягло всіх вершин: від становлення співачкою, до отримання звання народної артистки України. Саме тому, вона не бачила можливості кар’єрного зросту. Кращого місця для розвитку, аніж росія, дівчина не знайшла. Тому після 2014 вона вирішила переїхати в рф, де її тепло прийняли у своїх колах місцеві зірки.

Зараз же Лорак не збирається повертатись, адже їй не подобається ставлення багатьох українців, які не підтримали її втечу з рідної країни. І це не дивно, адже вона навіть не згадує про Україну і не говорить відкрито про те, що росія намагається захопити її батьківщину.

Популярне зараз

Схожі новини